Małgorzata Rozenek gasi złośliwego fana. "Wrzuciłabym zdjęcie cycków"

Małgorzata Rozenek chciała się dowiedzieć, jak jej obserwatorzy spędzają weekend. Jedna z internautek stwierdziła, że w ten sposób próbowała podbić zasięgi. Odpowiedziała tekstem o pokazywaniu piersi.

Małgorzata Rozenek chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się życiem prywatnym. Na Instagramie śledzi ją pokaźne grono niemal półtora miliona fanów. Ostatnio mogliśmy doglądać obszerną relację z przeprowadzi "Perfekcyjnej" oraz zobaczyć nagranie, na którym całowała psa. Teraz żona Radosława Majdana postanowiła się dowiedzieć, co słychać u jej obserwatorów.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek krytykowana za retusz zdjęć. Reaguje

Lara Gessler, Justyna SteczkowskaSteczkowska sama urządziła taras, a w dżungli Pazury surfinie i maciejki

Małgorzata Rozenek próbuje sobie podbić zasięgi? Zna na to inny sposób

Małgorzata Rozenek ubrana w białą marynarkę i spodnie zdobione cekinami zapozowała do najnowszego zdjęcia na Instagramie z dmuchanym donatem w ręku. W tle możemy zauważyć inne akcesoria do basenu, takie jak materace czy piłki plażowe. Przy okazji żona Radosława Majdana postanowiła zapytać fanów, jak spędzają weekend. 

Dzień dobry. Długi weekend w pełni. Jak go spędzacie? - zapytała.
 

W komentarzach obserwatorzy zaczęli się dzielić planami na najbliższe dni, jednak jedna z oburzonych internautek zaczęła punktować Małgorzatę Rozenek. Stwierdziła, że próbą nawiązania kontaktu chciała sobie podnieść zasięgi.

Serio myślicie, że ją to interesuje? Ostatnie trzy słowa mają na celu podbicie zasięgów. Ona ma o wiele ciekawsze rzeczy do roboty, niż czytanie tego, co robi zwykły, szary Kowalski - napisała jedna z internautek.

Małgorzata Rozenek szybko odpowiedziała uszczypliwej internautce. Przyznała, że gdyby faktycznie chciała sobie podbić zasięgi, pokazałaby piersi. 

Weź nie pisz głupot, co? Gdybym chciała sobie podbić zasięgi to bym wrzuciła zdjęcie cycków - odpowiedziała dosadnie.

Małgorzata Rozenek odpowiada na uszczypliwy komentarzMałgorzata Rozenek odpowiada na uszczypliwy komentarz Screen Instagram @m_rozenek

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek zawsze pochodzi do tego typu komentarzy z dużym dystansem. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek nie dowierzała, o czym przeczytała w podręczniku do HiT-u

Więcej o: