Maja Hirsch otworzyła się i opowiedziała o traumie z dzieciństwa. "Biła mnie"

Maja Hirsch w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o traumie z czasów, kiedy chodziła do przedszkola. Od zawsze posługiwała się lewą ręką, co nie odpowiadało kobiecie ze szkolnej stołówki. Karała ją.

Maja Hirsch z okazji Dnia Osób Leworęcznych gościła w programie "Dzień Dobry Wakacje". Aktorka opowiedziała wówczas o trudnej sytuacji, z którą mierzyła się w dzieciństwie. Od zawsze posługiwała się lewą ręką, co nie podobało się jednej z pracownic przedszkola, do którego uczęszczała. 

Zobacz wideo Maja Hirsch pokazała na livie, jak remontuje łazienkę

Robert Lewandowski Natalia SiwiecLewandowski wybrał Majorkę, a Chodakowska Grecję. Zagraniczne domy polskich gwiazd

Maja Hirsch mówi o traumatycznej sytuacji z przedszkola

Maja Hisch jako dziecko spotkała się z przemocowym zachowaniem. Kobieta, która wydawała posiłki w placówce karciła ją za to, że nie jadła jak inne dzieci. Gwiazda dziś podchodzi do całej sytuacji z dystansem, nie ukrywa jednak, że wtedy czuła się gorsza od rówieśników i nie było jej do śmiechu.

Pani, która wydawała obiady i śniadania w przedszkolu tak mnie biła w tę rękę i mówiła: "tą jedz". Nie było to przyjemne, teraz się z tego śmieję, ale dla dziecka to nie jest przyjemna sprawa, bo dziecko czuje się gorsze i jakieś wybrakowane - mówiła Maja Hirsch.

Na szczęście wszystkim zajęli się jej rodzice i później Hirsch nie spotykała się z podobnym zachowaniem pracowników szkół i przedszkoli. Dziś wszystkie czynności oprócz używania nożyczek wykonuje lewą ręką.

Maja Hirsch spoliczkowała Antka Królikowskiego. Zdobyła się na wyjaśnieniaHirsch pokazała, jak spoliczkowała Królikowskiego. Teraz wydała oświadczenie

Maja Hirsch to polska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna z rosyjskimi korzeniami. Przez lata wychowywała się pod Moskwą, ale to w Polsce ukończyła Akademię Teatralną. Prywatnie jest matką 19-letniej Marii, która nie poszła w jej ślady. Nastolatka ma zamiar wyprowadzić się za granicę. Aktorka nie powstrzymuje jej przed wyjazdem oraz stara się nie wpływać na jej decyzje. Chciałaby, aby znalazła na świecie miejsce, w którym będzie się czuła dobrze.

Więcej o: