Sławomir i Kajra się rozwodzą?! Odnieśli się do plotek

Sławomir i Kajra co jakiś czas mierzą się z medialnymi doniesieniami ws. ich rzekomego rozwodu. Para postanowiła skomentować plotki. Zrobili to jak zwykle w charakterystycznym dla siebie stylu.

Sławomir i Kajra są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą ogromnego poczucia humoru i dystansu do świata, który jest doceniany przez fanów. Są ze sobą już 11 lat, a w sieci wciąż aż huczy od plotek na temat ich rzekomego rozstania. W jednym z ostatnich wywiadów postanowili skonfrontować się z pomówieniami. Ich odpowiedź? Klasa!

Zobacz wideo Czy 50 zł dla Sławomira to dużo? „Stresowało mnie, że śpiewam za darmo"

Paulina Młynarska, Tola Szlagowska, Adam StrycharczukPorzucili show biznes i wyjechali. Adam Strycharczuk jest kelnerem na Islandii

Sławomir Zapała i Magdalena Kajra Kajrowicz komentują plotki o rozstaniu. "Ja bym skomentował, że..."

Para pojawiła się ostatnio na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2022. Reporter portalu Pomponik zapytał się Sławomira i Kajry, jak skomentują plotki na temat ich rozstania, które od czasu do czasu pojawiają się w mediach kolorowych. Kajra tymi słowami skomentowała plotkarskie doniesienia:

Generalnie, jak nie ma tej nutki pikanterii, tematu niezgody to nudno było. Więc dobrze, kiedy zawsze się można o coś posprzeczać. Przynajmniej wiadomo, że chyba nam zależy na sobie. Gdybyśmy się nie sprzeczali, to by znaczyło, że odpuszczamy - podkreśliła.

Sławomir dodał, że ich związek jest w świetnym etapie i nie zmierzają z siebie rezygnować.

Ja bym skomentował, że to są najpiękniejsze lata, które trwają i bardzo się cieszymy z naszego małżeństwa. Absolutnie idzie w dobrym kierunku - podsumował wokalista.

Piosenkarka dodała, że nie chciałaby z nikim już powtarzać tak hucznego i wesołego wesela, jakie miała ze Sławomirem.

Powiedzieliśmy sobie tak 11 lat temu, wesele trwało siedem dni, ja nie zamierzam tego z nikim i nigdy powtarzać. Niestety, Sławomir będzie się ze mną męczył do grobowej deski - powiedziała zabawnie.

Lubicie Kajrę i Sławomira? Co myślicie o ich stylu wypowiedzi?

Więcej o: