Ewa Farna pokazała nowe zdjęcia dzieci! Artur wyrósł, ale serca kradnie Ella w ramionach dziadka i mamy

Ewa Farna wrzuciła do sieci serię fotografii z okazji 29. urodzin. Wokalistka podsumowała miniony rok i podzieliła się z fanami uroczymi kadrami. Szczególnie za serce łapią fotografie z dziećmi.

12 sierpnia Ewa Farna świętowała 29. urodziny. Piosenkarka z tej okazji postanowiła udostępnić w mediach społecznościowych zdjęcia z ostatnich dwunastu miesięcy. Widać na nich, że Farna jest szczęśliwa i mimo natłoku obowiązków znajduje na wszystko czas. Szczególnie prywatne zdjęcia z dziećmi rozczulają od pierwszego spojrzenia. Nie da się od nich oderwać wzroku!

Zobacz wideo Ewa Farna podcina włosy w środku nocy

dom Marcina MilleraMarcin Miller mieszka w luksusie, ale to ogród robi robotę. Spójrzcie na ten taras

Ewa Farna pokazała intymne kadry na Instagramie. Zdjęcia rodzinne chwytają za serce

Wokalistka świętuje 29. urodziny, dlatego podzieliła się z obserwatorami prywatnymi zdjęciami na Instagramie. Na jednym ze zdjęć pokazała swojego ojca, który trzyma jej córeczkę. Widać po minie, że dziadek jest bardzo szczęśliwy.

 

Serię fotografii podpisała słowami:

1. Dziękuje wszystkim za wspaniałe życzenia i za to, że pamiętacie (albo przypomniał o tym Facebook lub ktoś w radiu)! 2. Miałam wspaniały rok. W skrócie: jeden poród, dwie płyty. 3. Tata z córką i dziadek z wnuczką - zaczęła wyliczać wokalistka.

Ewa FarnaEwa Farna Instagram / Ewa Farna screen

W dalszej części postu wspomniała o przygotowaniach do płyty i projektów zawodowych. Fani po przeczytaniu jej podsumowania od razu pospieszyli z życzeniami.

Wszystkiego najlepszego, Ewcia! Kolejnych sukcesów i obyś dalej tak świetnie ogarniała - podkreśliła obserwatorka.

Inny użytkownik postanowił jej życzyć wszystkiego, co najlepsze i tego, żeby nadal tworzyła i zachwycała talentem innych słuchaczy.

Samych wspaniałości, rób dalej to, co robisz, bo robisz to rewelacyjnie - podsumował.

Redakcja Plotka dołącza się do życzeń fanów. Wszystkiego najlepszego!

Więcej o: