Operator Mateusz pierwszy raz pokazał Maffashion na Instagramie. Tak spędzają wakacje

Maffashion zadebiutowała na Instagramie operatora Mateusza. Chłopak pokazał kadr z ich wakacji na Santorini. Czyżby w ten sposób potwierdzili związek?

Maffashion przebywa obecnie na urlopie z mężczyzną, z którym rzekomo zdradziła Sebastiana Fabijańskiego. Mateusz, zwany "blu3aby", to operator zawodowo związany z Maciejem Dąbrowskim z youtube'owego kanału "Z Dvpy". "Blue baby" to także pseudonim artystyczny, pod którym podpisuje się raper. Celebryci odpoczywają na Santorini w gronie innych znajomych. Nie ma jednak z nimi syna Kuczyńskiej, na co zwróciła uwagę internautka. Maffashion jak i muzyk relacjonują wczasy na Instagramie. Influencerka dodaje piękne kadry, a także ujęcia z imprez. Tym razem to operator Mateusz pochwalił się ujęciami z samochodowej wycieczki po wyspie.

Zobacz wideo Maffashion pokazała się w bikini

Maffashion i operator Mateusz oficjalnie parą? Influencerka pierwszy raz zagościła na jego Instagramie

Jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach dużo o prywatnym życiu gwiazd można dowiedzieć się z ich kont społecznościowych. Gwiazdy usuwają wspólne zdjęcia, przestają się obserwować po rozstaniu, ogłaszają nowe związki dodając posty. Czy tym razem mamy do czynienia właśnie z takim przypadkiem? Wszyscy zastanawiają się, czy Maffashion już znalazła szczęście u boku innego po głośnym rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim i czy jej nowym wybrankiem jest operator Mateusz? Oliwy do ognia dolał sam zainteresowany, który dodał zdjęcie z influencerką na InstaStories.

Na pierwszej relacji widnieje pomniejszone zdjęcie. Widać na nim jednak celebrytkę, która siedzi w bagażniku samochodu. Raper oznaczył profil Kuczyńskiej. Mężczyzna najprawdopodobniej był fotografem Maff, a efekty sesji można podziwiać u niej na profilu. 

Maffashion debiutuje na Instagramie operatora MateuszaMaffashion debiutuje na Instagramie operatora Mateusza Fot. @blu3aby

Na kolejnej relacji operator pokazuje piwo, a w tle widać rozmazaną sylwetkę influencerki.

Relacja operatora MateuszaRelacja operatora Mateusza Fot. @blu3aby

Maffashion odniosła się do zawirowań w życiu prywatnym. Wystarczyło jedno słowoInternauci wściekli na Maffashion. Poszło o reklamę alkoholu

Jak myślicie, czy są parą?

Więcej o: