Małgorzata Socha zorganizowała córce urodziny. Co za tort! Małe dzieło sztuki

Małgorzata Socha wychowuje trójkę dzieci. Najstarsze z nich, Zosia, właśnie skończyła dziewięć lat. Szczęśliwa mama wyprawiła córce bajkowe urodziny.

Małgorzata Socha to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Prywatnie od 14 lat jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym doczekała się trójki dzieci, córek Zofii i Barbary oraz syna Stanisława.12 sierpnia najstarsza pociecha skończyła dziewięć lat. Z tej okazji dumna mama zorganizowała Zosi bajkowe urodziny, a zdjęciami z obchodów podzieliła się w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha o dzieciach. "Największa frajda, gdy słyszą mnie w bajkach"

Córka Małgorzaty Sochy skończyła dziewięć lat. Aktorka zorganizowała jej wspaniałą imprezę urodzinową

Na profilu Małgorzaty pojawiło się kilka zdjęć z urodzinowego przyjęcia. Aktorka stara się dbać o prywatność swojej rodziny, więc na zamieszczonych fotografiach nie było widać twarzy jej dzieci.

Na udostępnionych kadrach widzimy uśmiechniętą aktorkę otoczoną wianuszkiem dziewczynek. W ręku trzyma urodzinowy deser, w tle zaś widać kolorowe balony. Na kolejnym ujęciu możemy w pełnej krasie podziwiać tort, który może uchodzić za małe cukiernicze dzieło sztuki. Dekoracje, którym przyozdobiono ogrodzenie, również robią wrażenie. Postacie, przypominające baletnice lub wróżki tworzą bowiem iście magiczny i bajkowy klimat. Seria zdjęć została opatrzona podpisem:

Tak świętowaliśmy dziewiąte urodziny naszej Zosi! Kochanie, bądź najszczęśliwsza na świecie!
 

W komentarzach internauci pośpieszyli ze składaniem życzeń skierowanych do solenizantki:

Zosia! Spełniaj swoje marzenia. - napisała Katarzyna Zielińska.
Ale ten czas szybko leci! Najpiękniejsze życzenia Zosiu.
Świetny tort i dekoracje! Dużo zdrowia i szczęścia dla córeczki. Spełnienia marzeń!

Redakcja Plotka dołącza się do życzeń!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.