Izabella Krzan nad jeziorem. Pokazała się w mocno wyciętym bikini. Fani: Lara Croft

Izabella Krzan opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Na wakacyjnej fotografii modelka pozuje w skąpym bikini. Fani zasypali ją komplementami.

Izabella Krzan aktywnie prowadzi instagramowe konto, które obserwuje 272 tysięcy użytkowników. Celebrytka chętnie dzieli się z internautami zdjęciami z podróży, treningów, pracy i chwil spędzonych z ukochanym. Nie inaczej było tym razem. Prezenterka na bieżąco relacjonuje pobyt nad jeziorem.

Zobacz wideo Izabella Krzan w kusym topie na koncercie TVP. Odsłoniła brzuch

Izabella Krzan zachwyca w skąpym bikini

Tegoroczne wakacje Izabella Krzan spędza w Polsce. Od kilku dni na instagramowym profilu modelki regularnie pojawiają się zdjęcia i filmy z urlopu. Niedawno wrzuciła do sieci kadr, na którym możemy zobaczyć, jak spędza czas nad jeziorem. Przy okazji zaprezentowała wysportowaną sylwetkę. 

 

W sekcji komentarzy posypały się komplementy. Internauci nie szczędzili modelce miłych słów. Jeden z fanów porównał ją nawet do bohaterki z filmu Tomb Raider.

Izabela fantastycznie wyglądasz! Piękność.
Lara Croft. Piękna.
Ja też tak dziś pływałam, tylko sylwetkę miałam trochę inną - czytamy na Instagramie. 

Izabella Krzan prowadzi aktywny tryb życia. Nie zwalnia tempa nawet podczas urlopu

Zachwycająca sylwetka Izabelli Krzan to niewątpliwie efekt systematycznej pracy pod okiem trenera. Modelka często wrzuca do sieci zdjęcia czy nagrania, na których możemy zobaczyć jakie treningi wykonuje. 

 

Krzan nie odpuszcza nawet na wakacjach. Oprócz sportów wodnych wykonuje również ćwiczenia z gumami oporowymi, a także wykonuje trening cardio. 

Izabella KrzanIzabella Krzan Instagram/@izabellakrzan

Izabella Krzan zyskała rozpoznawalność jako współprowadząca program "Pytanie na śniadanie" u boku Tomasza Kammela, gdzie zastąpiła Marzenę Rogalską. Wcześniej pochodząca z Olsztyna gwiazda stacji TVP prowadziła teleturniej "Kolo fortuny", a także zdobyła tytuł Miss Polonia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.