Agnieszka Chylińska nie mówi o mężu, choć od 12 lat jest żoną Marka. Wiadomo, czym się zajmuje

Agnieszka Chylińska rzadko publicznie mówi o mężu czy dzieciach. Wokalistka ma za sobą jeden rozwód, a prawdziwą miłość odnalazła w ramionach tajemniczego Marka, z który doczekała się trójki dzieci. Co o nim wiadomo?

Agnieszka Chylińska zrobiła imponującą karierę i mimo że jest osobą publiczną, niechętnie dzieli się prywatnością w mediach. Pierwszym mężem artystki był Krzysztof Krysiak, menedżer działu marketingu wytwórni Sony Music. Ich związek przetrwał 16 miesięcy i zakończył się rozwodem. Niedługo po rozstaniu wokalistka związała się z tajemniczym Markiem, jednak niewiele wiadomo na temat mężczyzny. Nauczona doświadczeniami z przeszłości postanowiła oszczędnie dzielić się informacjami z życia prywatnego. Wiadomo jednak, czym zajmuje się jej ukochany. Nie ma nic wspólnego z show-biznesem. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Socha poznała męża w wieku 16 lat. A Danuta Stenka? Niektóre gwiazdy nie chwalą się partnerami, a szkoda

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska opowiada o swoich znajomych w kwarantannie

Kim jest i czym się zajmuje mąż Agnieszki Chylińskiej?

Agnieszka Chylińska sporadycznie wspomina w swoich wypowiedziach o mężu czy dzieciach. W 2010 roku po raz drugi wzięła ślub. Razem z Markiem wychowuje trójkę pociech: 16-letniego Ryszarda, 11-letnią Esterę i 9-letnią Krystynę. 

Agnieszka Chylińska z synemAgnieszka Chylińska z synem Fot. Instagram/ agnieszka.chylinska

Artystka mocno przeżyła pierwszy rozwód i z rozmysłem nie zdradza za wiele informacji na temat obecnego męża: 

Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale jest. Miłość bez krzyków, awantur i niepewności. Choć po dziś dzień czasem trudno mi osiąść w stwierdzeniu, że tak jest dla mnie najlepiej, to w tej decyzji zrozumie mnie chyba każdy, kto oddał swoje serce choć raz "miłości" z ufnością, by go ta "miłość" skopała boleśnie - pisała niegdyś na Instagramie.

W sieci nie można odnaleźć informacji, jak ma na nazwisko drugi mąż Chylińskiej. Po ślubie wokalistka nie zdecydowała się na to, by przyjąć nazwisko Marka. Karierę rozwija jako informatyk i grafik, a z obecną żoną poznał się dzięki pracy. Zajmował się projektowaniem okładek i płyt dla O.N.A. 

Mój mąż to łysy blondyn z niebieskim okiem - wyznała w rozmowie z portalem Przeambitni.

Anna Lewandowska, Dominika GwitAnna Lewandowska śpieszy z pomocą Dominice Gwit. Wyjaśniła kwestię ćwiczeń w ciąży

Agnieszka nie upiększa małżeństwa i otwarcie mówi o tym, że i w jej związku zdarzają się trudności, jednak stabilizacja i wzajemne zaufanie są dla niej najważniejsze. 

Więcej o: