Spytano Ewę Wachowicz o konflikt z Robertem Makłowiczem. Wiedziała, co odpowiedzieć

O konflikcie pomiędzy Ewą Wachowicz a Robertem Makłowiczem mówi się od dawna. Teraz gwiazda udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o relacji z kucharzem.

Ewa Wachowicz dzisiaj rozpoznawalna jest dzięki programowi kulinarnemu "Ewa gotuje", który prowadzi już 15 lat. Wcześniej była producentką "Podróży kulinarnych". Prowadzącym był Robert Makłowicz, który ostatecznie zerwał z nią współpracę w 2007 roku. Od tego czasu powstało wiele plotek o konflikcie między gwiazdami. Słynny kucharz zarzucił koleżance "nielojalność". Ta teraz odniosła się do tych słów.

Zobacz wideo Znane gwiazdy z ukraińskimi korzeniami. Wśród nich Robert Makłowicz

Carla BellucciNie uwierzycie, czego modelka żąda od weselnych gości. "Niech zaczną oszczędzać"

Ewa Wachowicz opowiada o relacjach z Robertem Makłowiczem

Gwiazda udzieliła wywiadu portalowi Plejada. Wachowicz wyznała w nim, że nie miała problemu z tym, by Robert Makłowicz wypowiedział się w jej książce. 

Publikując moją biografię z okazji moich 50. urodzin, uznałam, że Robert ma prawo do tego, by nawet w mojej książce, powiedzieć to, co chce. Każdy może przecież mieć swoje zdanie.

Ewa Wachowicz zaprzeczyła jednocześnie, że istnieje konflikt pomiędzy nią a Robertem.

Między nami nie ma żadnego konfliktu. Uwielbiam Roberta! Z perspektywy czasu jestem mu wdzięczna, że ode mnie odszedł, bo to zmobilizowało mnie, żeby podjąć takie, a nie inne decyzje. Gdybyśmy dalej współpracowali, nie wiem, czy odważyłabym się przyjąć propozycję Niny Terentiew. A tak, nie miałam wyjścia.

Gwiazda odniosła się również do zarzutu Makłowicza, który pojawił się w książce.

Gdy Nina Terentiew w 2007 r. przeszła z Dwójki do Polsatu i została tam dyrektorem programowym, zaprosiła mnie na spotkanie. Powiedziała mi, że chciałaby mieć na swojej antenie program kulinarny i zależy jej, żebym to ja go prowadziła. (...) Ale nie podjęłam wtedy żadnej decyzji. Robert zakomunikował mi, że kończy naszą współpracę w lipcu 2007 r., a ja pierwszy odcinek programu "Ewa gotuje" nagrałam dopiero pod koniec sierpnia.

Wygląda więc na to, że stare niesnaski odeszły w zapomnienie. 

Tamara Gonzalez Perea, Krzysztof StanowskiKrzysztof Stanowski miażdży Tamarę Gonzalez Pereę

Więcej o: