Krzysztof Skórzyński? Nie! To z nim Małgorzata Rozenek ma prowadzić "Dzień Dobry TVN" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Krzysztof Skórzyński najprawdopodobniej jednak nie poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Według naszych informacji producenci programu upatrzyli sobie u boku Małgorzaty Rozenek Mateusza Hładkiego.

Małgorzata Rozenek jakiś czas temu udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że jej marzeniem jest prowadzić "Dzień Dobry TVN". Wkrótce potem, gdy miała rozważać scenariusz przejścia do Polsatu, miała otrzymać propozycję dołączenia do redakcji śniadaniówki. Pudelek zdradził nawet, że na kanapie towarzyszyłby jej Krzysztof Skórzyński. Teraz jednak okazuje się, że producenci w roli partnera Małgosi widzą kogoś innego. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada o kłótni z Radosławem Majdanem

Ilona Ostrowska jako LucyIlona Ostrowska bez makijażu i z nową fryzurą. "Ścięłam sobie grzywkę"

Mateusz Hładki i Małgorzata Rozenek poprowadzącymi "Dzień Dobry TVN"?

Jak udało dowiedzieć się informatorowi Plotka, partnerem Małgorzaty Rozenek w śniadaniówce TVN-u ma być Mateusz Hładki.

Mateusz Hładki i Małgorzata Rozenek znają się od lat i wydaje się, że na szklanym ekranie świetnie by ze sobą współgrali. Poza tym Mateusz nigdy nie ukrywał, że jego marzeniem było prowadzenie „Dzień dobry TVN". Po ośmiu latach pracy w redakcji w końcu może się ono spełnić. Liczy, że stanie się jedną z głównych twarzy stacji - informuje osoba z otoczenia Hładkiego.

Mateusz zajmował się do tej pory omawianiem show-biznesowych tematów w "Dzień dobry TVN". Ponadto zdarzyło mu się prowadzić wakacyjne wydania śniadaniówki. Poza pracą jest sportowym freakiem. Nic dziwnego, że może pochwalić się kratą na brzuchu. Nie zawsze jednak tak było.

Jeżeli odstaje się od grupy, w szkole jest się jedynym z nadwagą, to jak miłym by się nie było, to wcześniej czy później odczuje się, że otyłość jest powodem do drwin, odrzucenia. Siłą rzeczy jest się odsuwanym na dalszy plan, bo jak są jakieś zawody sportowe, to dziecko z nadwagą odpada w przedbiegach. To jest bardzo trudne.

Dzięki diecie i ćwiczeniom Mateusz Hładki schudł aż 40 kilogramów i dzisiaj może pochwalić się wysportowaną sylwetką. 

Tamara Gonzalez Perea, Krzysztof StanowskiKrzysztof Stanowski miażdży Tamarę Gonzalez Pereę

Więcej o: