Agnieszka Hyży w bikini. Co za figura! Serio rodziła syna w listopadzie?!

Agnieszka Hyży relaksuje się na zagranicznych wakacjach. Choć dziennikarka nie relacjonuje wyjazdu zbyt intensywnie, podzieliła się na Instagramie ujęciem w kostiumie kąpielowym.

Agnieszka Hyży z całą pewnością nie może narzekać na brak obowiązków. Dziennikarka przez wiele lat związana z telewizją, od pewnego czasu pracuje również na własny rachunek, prowadząc portal ślubny i wydawnictwo. Do tego sporo zmieniło się w jej życiu osobistym - w listopadzie ubiegłego roku przyszło na świat drugie dziecko Hyży, syn Leon. Jeszcze w lipcu dziennikarka żaliła się na Instagramie, że chwilowo nie ma czasu na dłuższy wypoczynek. Po kilku tygodniach udało jej się jednak znaleźć chwilę i wspólnie z bliskimi wybrała się na upragniony urlop.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży mówi o Mai Hyży

Tak mieszka Patrycja TuchlińskaTak mieszkają Patrycja Tuchlińska i jej partner miliarder. To prawdziwy pałac

Agnieszka Hyży pozuje w bikini podczas rajskich wakacji

Chociaż Agnieszka Hyży nie ujawniła, dokąd wybrała się na tegoroczny urlop, wiadomo, że spędza go w otoczeniu palm w dobrze znanym jej miejscu. Jak poinformowała na Instagramie, te rośliny od zawsze kojarzyły jej się z podróżami, aż w końcu udało jej się zasadzić własną palmę, która stała się rodzinną pamiątką.

Synonim południowych, gorących wakacji (...). Ta tuż obok rośnie z nami od kilku lat. Jak nasze dzieciaki, które każdego roku robią sobie z nią zdjęcie - napisała.
 

Dziennikarka w pełni korzysta z pięknej pogody i wygrzewa się na słońcu. Na InstaStories podzieliła się także zdjęciem w kostiumie kąpielowym, prezentując perfekcyjną figurę. Forma Agnieszki Hyży zdecydowanie robi wrażenie, zwłaszcza że rok temu była jeszcze w piątym miesiącu ciąży.

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży instagram.com/@agnieszka_hyzy

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

Wakacyjny odpoczynek dla Agnieszki Hyży to jednak nie tylko spacery w bikini. Dziennikarka, która spędza urlop wspólnie z rodziną i znajomymi, żartobliwie żaliła się na Instagramie, że upragniony relaks w basenie jest praktycznie niemożliwy w miejscu, w którym są dzieci. Najmłodsi uczestnicy wyjazdu nie mieli litości i skacząc do wody, zrzucili dziennikarkę z materaca.

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży instagram.com/@agnieszka_hyzy

Więcej o: