"Hotel Paradise". Znamy pierwszych uczestników szóstej edycji! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Już pod koniec sierpnia rozpocznie się emisja zóstej edycji programu "Hotel Paradise". W oczekiwaniu na premierę przedstawiamy pierwszych uczestników randkowego show, którzy zawalczą o nagrodę główną.

Jedno z flagowych reality show TVN-u powróci na ekrany telewizorów już 29 sierpnia. "Hotel Paradise" prowadzony przez Kaludię El Dursi to jeden z najpopularniejszych tego typu formatów w polskiej telewizji. Przez kilka tygodni uczestnicy mieszkają w luksusowej willi, gdzie ich głównym zadaniem jest dobrać się i pozostać w parze, przy okazji zakochując się, co jest najtrudniejsze. Co tydzień osoba bez partnera zmuszona jest opuścić posiadłość i traci szansę na wygraną. W oczekiwaniu na rozpoczęcie przedstawiamy pierwszych uczestników.

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

Nowi uczestnicy "Hotelu Paradise"

Kolejna odsłona programu, podobnie jak piąta, nagrywana była w Panamie. Fani czekają na rozpoczęcie emisji, my przedstawiamy pierwsze osoby, które powalczą o główną wygraną w wysokości stu tysięcy złotych. 

Pierwszą potwierdzoną uczestniczką jest 23-letnia Anastazja z Warszawy. Na co dzień pracuje jako social media manager. To Ukrainka z polskimi korzeniami, która do Polski przyjechała pięć lat temu na studia dziennikarskie. Przez 12 lat trenowała szermierkę. Jest towarzyska i uwielbia ludzi, ale bywa wybuchowa. Szuka wysokiego, prawdomównego partner, który będzie umiał ją rozbawić.

'Hotel Paradise'. Znamy nowych uczestników'Hotel Paradise'. Znamy nowych uczestników Plotek Exclusive

Drugim uczestnikiem, którego poznamy nieco bliżej już wkrótce, jest 24-letni Mikołaj z Bydgoszczy. Niedawno założył własną firmę w branży e-commerce, której poświęca nawet kilkanaście godzin dziennie. Jego największą pasją jest sport. W wieku 16 lat zdobył Mistrzostwo Polski w Muay Thai, lecz ze względu na kontuzję musiał zrezygnować z zawodowego uprawiania tej dyscypliny. Uwielbia wyzwania i czerpie z życia pełnymi garściami. Ma za sobą trzyletni związek. Nie szuka miłości, wierzy, że sama się pojawi. Najlepiej w postaci wrażliwej i opiekuńczej niebieskookiej blondynki.

'Hotel Paradise'. Znamy nowych uczestników'Hotel Paradise'. Znamy nowych uczestników Plotek Exclusive

Czekacie niecierpliwie na nową edycję "Hotelu Paradise"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.