Eksmąż Britney Spears próbuje ją pogrążyć. Opublikował serię nagrań, na których kłóci się z synami

Kevin Federline postanowił jasno odnieść się do ataków Britney Spears na ich synów. Na Instagramie pojawiła się seria obciążających nagrań, na których wokalistka kłóci się z dziećmi.

Kilka dni temu Kevin Federline wyznał w wywiadzie, że synowie jego i Britney Spears, 17-letni Sean Preston i rok młodszy Jayden, nie widzieli się z mamą od miesięcy. Ponoć decyzję podjęli samodzielnie w wyniku medialnej walki o zniesienie kurateli wokalistki, a także reakcji na treści publikowane przez nią w mediach społecznościowych. Po odpowiedzi ze strony piosenkarki, która zarzuciła ojcu swoich dzieci próbę oczernienia jej w mediach, były mąż gwiazdy postanowił potwierdzić swoje słowa dowodami. Na Instagramie pojawiły się trzy nagrania, na których wokalistka kłóci się z dziećmi.

Zobacz wideo Kilka miesięcy, kilka dni, a nawet dwie doby! Tyle trwały najkrótsze małżeństwa gwiazd

Były mąż Britney Spears pokazał filmiki, dokumentujące jej awantury z dziećmi

Wszystko wskazuje na to, że Kevin Federline zdecydował się udowodnić całemu światu, jak w rzeczywistości od lat wyglądała relacja Britney Spears z dziećmi. Przynajmniej zakładając, że właścicielem nowopowstałego konta na Instagramie"federline4real" jest były mąż gwiazdy. Właściciel wspomnianego profilu, na którym obecnie znajduje się tylko ten jeden wpis opublikował serię filmików opisanych słowami:

Nie mogę siedzieć z założonymi rękami i pozwolić, aby moi synowie byli oskarżani w ten sposób po tym, co przeszli. Pomimo tego, jak bardzo nas to boli, zdecydowaliśmy jako rodzina, aby opublikować te filmy, które chłopcy zrobili, gdy mieli 11 i 12 lat. To nawet nie jest najgorsze. Kłamstwa muszą się skończyć.

Na nagraniach słychać słowa wypowiadanie głosem piosenkarki, która kłóci się z dwoma chłopcami o nakładanie kremu na twarz i publiczne zdejmowanie butów. Na pierwszym z nich słychać dziecięcy głos:

Mamo, próbujemy iść spać.

W odpowiedzi słychać zaś:

To jest mój dom, jeśli chcę tu przyjść i nałożyć ci krem do twarzy, bo jest szorstka, a ty mówisz mi tylko "Och, w porządku, w porządku". To nie, nie jest w porządku! Lepiej wszyscy zacznijcie mnie szanować, jasne?
 

W nagraniach Britney Spears rzekomo obraża też osobę po imieniu Robin, co wydaje się odniesieniem do jej byłej menedżerki biznesowej, Robin Greenhill.

Nawet Robin to pieprzony dzieciak. Pyta się: "co zrobiłaś swoim dzieciom?". Wszyscy musicie zacząć traktować mnie jak wartościową kobietę. Jestem kobietą, okej? Bądźcie dla mnie mili. Rozumiecie?

Kolejny filmik został nagrany podczas jazdy samochodem. Kłótnia zdaje się dotyczyć odsłaniania przez Seana Prestona stóp w miejscach publicznych. Można usłyszeć, jak chłopcy wyraźnie będący w jednej drużynie kłócą się z Britney o to, że zabrała telefon syna. Wokalistka w ostrych słowach zwraca się do dzieci:

Postradałeś rozum? Zależy mi, ale jestem tobą cholernie zszokowana tobą. Nie wiem, co robić i boję się ciebie, bo jesteś dziwny, bo przechodzisz przez okres dojrzewania i nie wiem, co mam powiedzieć. Ale zależy mi bardziej, niż ci się wydaje.

Myślicie, że to dopiero początek medialnego prania brudów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.