Marta Manowska straciła posadę w TVP? "Nie jest już ulubienicą Kurskiego"

Jak informuje Pomponik, Marty Manowskiej nie zobaczymy już w jednym z flagowych programów Telewizji Polskiej. Problem ma stanowić nie najłatwiejsza współpraca z dziennikarką.

Kariera Marty Manowskiej w publicznej telewizji rozpoczęła się w 2014 roku, gdy otrzymała angaż w programie "Rolnik szuka żony". Widzowie bardzo szybko zapałali do niej sympatią, więc gdy Telewizja Polska podjęła decyzję o stworzeniu zbliżonego formatu z myślą o seniorach, funkcję prowadzącej "Sanatorium miłości" także powierzono Manowskiej. Dziennikarka znakomicie odnalazła się w tej roli, umacniając pozycję w TVP, a kilka miesięcy później została prowadzącą również "The Voice Senior". Okazuje się jednak, że relacje na Woronicza nieco się zmieniły i mamy nie zobaczyć już Marty Manowskiej w nadchodzącej edycji muzycznego show.

Zobacz wideo Marta Manowska o kompleksach

Marta Manowska ma zniknąć z "The Voice Senior". TVP myśli nad zastępstwem

Marta Manowska długo pracowała na wysoką pozycję w Telewizji Polskiej, a powierzenie jej aż trzech hitowych programów jest najlepszym dowodem na to, że władze stacji obdarzyły ją sporym zaufaniem. Jak dowiedział się Pomponik, tak było jednak do tej pory.

Jeśli chodzi o Martę [Manowską - red.] i TVP, to w ostatnim czasie da się zaobserwować sporą zmianę. Na korytarzach telewizji coraz częściej mówi się o tym, że nie jest już ulubienicą Kurskiego, a praca z nią nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać - podaje informator portalu.

Manowska rzekomo ma stracić posadę w TVP.

Nie zobaczymy jej w najbliższej edycji "The Voice Senior" i niewykluczone, że to nie koniec zmian w jej grafiku - donosi serwis.

Osoba z produkcji przekazała również, że Telewizja Polska do muzycznego show chce zatrudnić kogoś, kogo dobrze znają już widzowie publicznego nadawcy. Do tej roli mają być rozważane Katarzyna Cichopek, Ida Nowakowska lub Małgorzata Tomaszewska, a decyzja ma zapaść niebawem.

Marta Manowska z "The Voice Senior" związana była od pierwszej edycji show, a więc od 2019 roku. Początkowo partnerował jej Tomasz Kammel, którego od drugiej edycji zastąpił Rafał Brzozowski. Nowa prowadząca muzycznego programu mogłaby okazać się sporym zaskoczeniem, jednak tę decyzję widzowie zapewne jakoś by przełknęli. Trudno jednak wyobrazić sobie, aby ktoś inny miał przejąć rolę gospodyni w "Sanatorium miłości" czy "Rolnik szuka żony", które nieodłącznie kojarzą się z Martą Manowską.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie zarówno z rzecznikiem Telewizji Polskiej, jak i z dziennikarką, jednak do momentu publikacji tego artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Więcej o: