Anna Dec urodziła! Pokazała piękne zdjęcie. "Wreszcie czujemy ulgę"

Anna Dec urodziła drugie dziecko. Prezenterka pochwaliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Anna Dec jest jedną z najpopularniejszych prezenterek pogody. Od wielu lat związana jest ze stacją TVN. Jest także założycielką marki specjalizującej się w produkcji ekologicznych ubrań. W marcu dziennikarka poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda TVN i jej mąż właśnie powitali je na świecie.

Zobacz wideo Joanna Krupa pozowała na ściance z córką. Mała Asha wysyłała buziaki reporterom

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

Anna Dec urodziła. Gwiazda TVN-u powitała na świecie drugie dziecko

W marcu Anna Dec poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się kolejnego dziecka. Niedługo przed porodem celebrytka udzieliła wywiadu portalowi Plejada. Opowiedziała w nim o swojej ciąży. Okazuje się, że ten stan nie do końca jej odpowiada.

Nie przepadam za byciem w ciąży, ponieważ lubię być aktywna, lubię uprawiać rekreacyjnie sport. Kocham nosić na rękach moją córkę, a w tym stanie nie mogę tego robić. Już nie mogę się doczekać, kiedy urodzę i dojdę do siebie - wyznała.

Teraz rodzina pogodynki jest już w pełnym składzie. Prezenterka pogody urodziła, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Nie zdecydowała się na to, by zdradzić płeć. 

Jesteś. Od kilku dni wreszcie czujemy ulgę, spokój i nieskończoną wdzięczność. A miłość, która się wraz z tym pomnożyła, dała zupełnie nową siłę - napisała szczęśliwa mama.
 

Anna Dec ma za sobą traumatyczne doświadczenia. W sierpniu ubiegłego roku wyznała, że straciła ciążę. Gwiazda TVN-u podzieliła się swoją historią za pośrednictwem Instagrama. Zaapelowała też do internautów, aby nie snuć domysłów na temat ciąży kobiety, dopóki ona sama jej nie ogłosi.

Niczego nie żałuję i nie mam do nikogo pretensji. Informacją o ciąży tak wcześnie podzieliłam się w emocjach, które czuje każda kobieta, kiedy nie wiadomo, jak ktoś się dowiedział i mówi o tym innym, odbierasz gratulacje, słyszysz szepty, zapytania - napisała wówczas.

Anna DecDec w ciąży pokazała się w stroju kąpielowym. "To dla mnie zbawienie"

Plotek przesyła rodzicom serdeczne gratulacje.

Więcej o: