Maja Bohosiewicz i Olga Frycz zabrały córki na konie. Urocze zdjęcie z ich spotkania chwyta za serce

Na Instagramie Mai Bohosiewicz pojawiło się nowe zdjęcie. Widać na nim jej córkę Leonię podczas spotkania z dobrą koleżanką, córką Olgi Frycz. Przeuroczy obrazek.

Przyjaźnie wśród celebrytów i gwiazd są w show-biznesie na porządku dziennym. Jednym z przykładów jest relacja, łącząca Maję Bohosiewicz z Olgą Frycz. Z pewnością nie brakuje im tematów do rozmów. Każda z nich wychowuje bowiem dwójkę dzieci - Maja sześcioletniego syna Zacharego i rok młodszą Leonię, z kolei Olga dwie córki, Helenę, która przyszła na świat w 2018 roku i urodzoną w zeszłym roku Zofię. Jako że Leonia i Helena są w podobnym wieku, nic dziwnego, że często bawią się wspólnie. Najnowsze zdjęcie świadczy o tym, że zażyłość między mamami przeniosła się także na ich pociechy.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz zorganizowała córce urodziny. Leonia poczuła się jak księżniczka

Córki Mai Bohosiewicz i Olgi Frycz spotkały się w stadninie koni. Urocze zdjęcie dziewczynek

Korzystając z uroków lata, Bohosiewicz i Frycz postanowiły spędzić dzień z córkami w wyjątkowo przyjemnych okolicznościach. Na profilu Mai pojawiło się zdjęcie z jednej z podwarszawskich stadniny koni. Znalazło się na nim wnętrze budynku, a na pierwszym planie widzimy, jak Leonia ściska serdecznie swoją koleżankę Helenkę. Obie dziewczynki ubrane są w zwiewne kolorowe sukienki. Całość tworzy niezwykle urokliwy obrazek.

Córki Mai Bohosiewicz i Olgi FryczCórki Mai Bohosiewicz i Olgi Frycz Instagram @majabohosiewicz

Warto wspomnieć, że obie mamy wspominały już wcześniej o wyjątkowej relacji, łączącej ich córki. Pod koniec maja Olga Frycz opublikowała na Instagramie wpis, w którym opowiedziała o pierwszym wspólnym nocowaniu dziewczynek:

No i jeszcze wydarzeniem minionego tygodnia było pierwsze Helenki sleep over u Leonki. Helena i Leonia to najlepsze przyjaciółki. Byłam bardziej przejęta niż moje dziecko. Było super! Helena szczęśliwa.

Olga FryczOlga Frycz chwali się sylwetką. "To nie czteropak, to sześciopak!"

Myślicie, że gdy podrosną, ich przyjaźń przetrwa? 

5. urodziny córki Mai BohosiewiczBohosiewicz wyprawiła córce urodziny. Tort? Najpiękniejszy, jaki widzieliście!

Więcej o: