Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski nie chcą rozwodu?! Prezenterka stawia sprawę jasno

Zakończenie związku Zbigniewa Zamachowskiego z Moniką Richardson było jednym z największych zaskoczeń zeszłego roku. Choć wydawało się, że oboje będą chcieli szybko zakończyć małżeństwo i skupić się na nowych partnerach, okazuje się, że nawet nie złożyli pozwu o rozwód.

Przez siedem lat Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zdawali się tworzyć względnie udane małżeństwo. Dla tej miłości aktor zostawił poprzednią żonę Aleksandrę Justę i trójkę dzieci. Jak to jednak bywa w życiu, zwłaszcza kochliwych gwiazd, i to uczucie się wypaliło. Mówiło się, że małżeńskiej zdradzie, która okazała się gwoździem do trumny i ostatecznym powodem rozstania. Niedługo potem w mediach zamiast opowieści o porannych stosunkach, prezenterka zaczęła wylewać wiadro pomyj na byłego męża. Choć oboje mają teraz nowych partnerów, okazuje się, że do rozwodu może nigdy nie dojść. Żadne z nich do tej pory nie złożyło bowiem w sądzie stosownych dokumentów.

Zobacz wideo Prezenterka układa sobie życie

Rozwód Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego może nigdy nie nadejść. Żadne nie kwapi się do formalnego zakończenia małżeństwa

Do zakończenia związku znanej pary doszło niespodziewanie pod koniec marca 2021 roku. Początkowo nie mówili o powodach rozpadu relacji, lecz po jakimś czasie Monika Richardson przyznała, że mąż miał dopuścić się zdrady. Wkrótce wyszło na jaw, że Zbigniew Zamachowski spotyka się z aktorką Gabrielą Muskałą. Niedługo później prezenterka również przedstawiła nowego wybranka, przedsiębiorcę Konrada Wojterkowskiego. Choć mogłoby się wydawać, że obojgu zależy na zamknięciu poprzedniego rozdziału, nic bardziej mylnego. Żadne nie złożyło w sądzie pozwu o rozwód. W rozmowie z "Twoim Imperium" Richardson przyznała, że nie zamierza tego robić:

Na razie nie mam potrzeby składania pozwu, bo rozwód nie jest mi zupełnie do niczego potrzebny. Nie planuję kolejnego ślubu.

Monika Richardson, Wojciech MannWojciech Mann przeczytał nowy wywiad Moniki Richardson. Złapał się za głowę. Ale szpila!

Historia życia uczuciowego zarówno Zbigniewa Zamachowskiego, jak i Moniki Richardson obfituje w zwroty akcji. Aktor był żonaty trzykrotnie. Z pierwszą żoną, Anną Komornicką, rozstał się po trzech latach w atmosferze skandalu. Zamachowski znalazł wówczas miłość w ramionach Aleksandry Justy, z którą doczekała się czwórki dzieci. Po 20 latach postanowił odejść i związać się z Moniką Richardson.

Monika Richardson i Konrad Wojterowski Zbigniew ZamachowskiNowy partner Moniki Richardson uderza w Zbigniewa Zamachowskiego

Nie mniej intensywnie wyglądały sprawy sercowe dziennikarki. Pierwszym mężem, po którym nosi dziś nazwisko, był Rick Richardson, z którym spędziła trzy lata. Para rozstała się w dobrych stosunkach, dlatego też dzisiaj dziennikarz i podróżnik nie ma nic przeciwko, aby Monika nosiła znów jego nazwisko. W 2001 roku prezenterka związała się z Jamiem Malcolmem, z którym doczekała się dwójki dzieci. Po 11 latach małżeństwa zdecydowali się na rozwód, lecz dalej utrzymują serdeczne i bardzo bliskie stosunki. Trzy lata później Monika Richardson powiedziała "tak" Zbigniewowi Zamachowskiemu.

Więcej o: