Jest już zwiastun "Kolejne 365 dni". Internauci bezlitośni: "Kolejny film do torturowania moich przyjaciół"

Już 19 sierpnia na Netfliksie premiera trzeciej części filmu na podstawie erotyków Blanki Lipińskiej. W sieci zadebiutował już oficjalny zwiastun "Kolejnych 365 dni". Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

Dużymi krokami zbliża się premiera trzeciej części przygód Laury i Massimo, opartych na bestsellerowych erotykach Blanki Lipińskiej. Film "Kolejne 365 dni" będzie miał premierę na Netfliksie 19 sierpnia. Właśnie ukazał się oficjalny zwiastun produkcji, który już wywołał spore emocje wśród internautów. 

Zobacz wideo Natasza Urbańska wygadała się na temat relacji Siekluckiej i Morrone'a?!

ScreenZwiastun "Kolejne 365 dni". Już wszystko wiadomo. "Szajs, kicz, tandeta"

Jest już zwiastun "Kolejnych 365 dni". Internauci bezlitośni: Potrzeba dużo samozaparcia, żeby obejrzeć ten wybitny teledysk przerywany fabułą

W kolejnej części "365 dni" znów zobaczymy znajome twarze aktorów. W głównych rolach pojawią się Anna Maria Sieklucka oraz Michele Morrone. Będzie także Simone Susinna w roli Nacho. Przystojny Włoch ponownie będzie próbował rozdzielić Laurę i Massimo. Nie jest zaskoczeniem, że główna bohaterka historii przeżyła strzelaninę, która miała miejsce pod koniec drugiej części. Teraz Laura oznajmia, że dostała od życia drugą szansę i pragnie ją w pełni wykorzystać. Wciąż będzie jeszcze przeżywała rozterki i dylemat, czy woli towarzystwo męża, czy może przystojnego "ogrodnika". 

 

Premiera zwiastuna "Kolejnych 365 dni" wywołała emocje wśród internautów. Pojawiło się wiele ironicznych komentarzy. 

Coś czuję, że w tym roku będzie zacięta walka o pierwsze miejsce wśród paździerzy, pomiędzy "365 dni: Ten dzień" a "Kolejnymi 365 dniami". (...) Potrzeba dużo samozaparcia, żeby obejrzeć ten wybitny teledysk przerywany fabułą.
Dziękuję Netfliks za kolejny film do torturowania moich przyjaciół. Nie zmieniajcie się.
Że wam nie jest wstyd nagrywać takie g***o.
Ciekaw jestem, kto to ogląda?

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod oficjalnym zwiastunem produkcji. Internauci nie mają złudzeń i nie spodziewają się po filmie niczego dobrego. Za reżyserię kolejnej części erotyka znów odpowiadają Barbara Białowąs i Tomasz Mendes. 

'365 dni: Ten dzień'"365 dni: Ten dzień" już na Netfliksie. Lista najbardziej żenujących scen

Więcej o: