Kanye West uśmierca Pete'a Davidsona po jego rozstaniu z Kim Kardashian. Grafika przeraża

Kanye West opublikował kontrowersyjny post na Instagramie. Fałszywa okładka "The New York Timesa" informuje o śmierci Pete'a Davidsona. To specyficzna reakcja rapera na wieść o rozpadzie związku Davidsona z Kim Kardashian. Wcześniej West żywcem zakopał partnera byłej żony w teledysku do piosenki "Eazy".

Na Instagramie Kanye Westa pojawiła się sfabrykowana okładka "The New York Timesa". Tytuł na stronie głównej informuje o śmieci Pete'a Davidsona. To reakcja amerykańskiego rapera na rozpad związku Davidsona oraz Kim Kardashian. Wieści o rozstaniu pojawiły się w serwisie E! Online z piątku na sobotę. Były mąż Kim post opublikował w poniedziałkowy poranek. 

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Kanye West uśmiercił Pete'a Davidsona. To nie pierwszy raz

Wymowny tytuł fałszywej okładki "The New York Timesa" zaskoczył fanów Westa. 

Skete Davidson zmarł w wieku 28 lat.
 

Co więcej, warto też zwrócić uwagę na napis umieszony pod tytułem. 

Kid Cudi miał zagrać na pogrzebie, ale boi się rzucających butelkami - czytamy na fake'owej okładce "The New York Timesa".

To złośliwość wycelowana w stronę innego wroga Kanye Westa, rapera Kid Cudi'ego. Niezbyt wyrafinowany żart odnosi się do sytuacji, która miała miejsce w Miami podczas festiwalu Rolling Loud. Cudi zszedł wówczas ze sceny po tym jak widzowie zaczęli rzucać w niego różnymi przedmiotami. 

Kanye West zrezygnował z podpisywania swojego postu na Instagramie. Wymowny tytuł ma być jego jedynym komentarzem do sytuacji. Warto dodać, że to obecnie jedyna treść na profilu kontrowersyjnego celebryty.

Podkreślmy, że West już wcześniej nazywał Pete'a Davidsona imieniem "Skete". Wcześniej Kanye zakopał żywcem partnera swojej byłej żony w teledysku do piosenki "Eazy". 

 

Portal Page Six podał, że do rozstania Kim Kardashian i Pete'a Davidsona, po dziewięciu miesiącach związku, miała przyczynić się znacząca różnica wieku. 

Pete ma 28 lat, a Kim 41 – w tej chwili są po prostu w bardzo różnych miejscach. Pete jest całkowicie spontaniczny i impulsywny i chce, żeby natychmiast poleciała do Nowego Jorku lub gdziekolwiek indziej się znalazła, ale Kim ma czwórkę dzieci i nie jest to takie proste - poinformowało źródło portalu Page Six.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.