Książę William zdradził księżną Kate, gdy była w ciąży? Jego wyskoki miały być tuszowane

Książę William i księżna Kate są małżeństwem od 11 lat. W 2017 roku zawrzało, gdy pojawiły się doniesienia twierdzące, że książę William rzekomo miał dopuścić się zdrady i to w czasie, gdy jego żona spodziewała się trzeciego dziecka. TikTokerka przeanalizowała tę sytuację i nie ma obiekcji.

Po kilku latach ponownie zrobiło się głośno na temat rzekomego romansu księcia Williama, który miał zdradzać księżną Kate z jej przyjaciółką, Rose Hanbury. Pikanterii tej historii dodaje fakt, iż arystokratka została wykluczona z bliskiego kręgu księżnej, chociaż mówiono, że są nierozłączne. Pałac robił wszystko, aby ratować wizerunek niepokornego księcia, nawet kosztem Meghan Markle

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak naprawdę żyje rodzina królewska. To tradycyjne posiadłości, ale nie wszystkie ociekają luksusem

Zobacz wideo Nietypowe filmiki na Instagramie Kate i Williama

Książę William zdradzał księżną Kate? TikTokerka nie ma obiekcji 

Amanda Matta, znana na TikToku pod nazwą matta_of_fact, w jednym z nagrań przeanalizowała z pozoru wyglądający na idealny, związek księcia Williama i księżnej Kate. Jak sama zauważyła, do romansu księcia miało dojść nie tylko przed ślubem z księżną, ale i w czasie, gdy była w ciąży. 

Amanda zauważyła, że książę William za czasów młodości był imprezowiczem i pałac miał mieć z nim znacznie więcej problemów niż z księciem Harrym. Jednak z uwagi na to, że to William jest przyszłym następcą tronu, tuszowano jego wyskoki w imię nieskazitelnego wizerunku władcy. 

 

Książę William miał nawiązać bliższą znajomość z Rose Hanbury w 2017 roku, gdy Kate spodziewała się księcia Louisa. Podobno w pokojach służba znajdowała wykorzystane prezerwatywy. Gdy wybuchł skandal, a Rose Hanbury przestała być widywana w towarzystwie, dziennikarze "The Sun" poprosili Pałac Buckingham o komentarz w sprawie. Rzecznik rodziny królewskiej odmówił udzielenia informacji. Do akcji wkroczyli prawnicy z kancelarii London Harbottle and Lewis. Wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym zaprzeczyli wszelkim pogłoskom oraz poinformowali, że mogą mieć one konsekwencje prawne.

ZOBACZ: Książę William zdradził księżną Kate? Kochanka miała zaspakajać jego fetysz

Joanna MoroJoanna Moro zdjęła stanik na plaży. Hejtu co niemiara. Postanowiła zareagować

Mówi się, że to rozwiązły tryb życia zaważył na ochłodzeniu kontaktów pomiędzy królewskimi braćmi, a książę Harry, który przez lata zbliżył się do księżnej Kate i traktował ją jak przyjaciółkę, nie mógł wybaczyć bratu zdrady. Mało tego, brytyjski tygodnik "OK! Magazine" podał, że to Meghan Markle skontaktowała się wówczas z mediami, aby poinformować, że książę William spotyka się z kochanką. Trzeba przyznać, że cała sprawa jest bardzo skomplikowana, jednak jak zauważa tiktokerka trochę za dużo tu zbiegów okoliczności jak na zwykły przypadek.

Więcej o: