Książę William zdradził księżną Kate, gdy była w ciąży? Jego wyskoki miały być tuszowane

Książę William i księżna Kate są małżeństwem od 11 lat. W 2017 roku zawrzało, gdy pojawiły się doniesienia twierdzące, że książę William rzekomo miał dopuścić się zdrady i to w czasie, gdy jego żona spodziewała się trzeciego dziecka. TikTokerka przeanalizowała tę sytuację i nie ma obiekcji.

Po kilku latach ponownie zrobiło się głośno na temat rzekomego romansu księcia Williama, który miał zdradzać księżną Kate z jej przyjaciółką, Rose Hanbury. Pikanterii tej historii dodaje fakt, iż arystokratka została wykluczona z bliskiego kręgu księżnej, chociaż mówiono, że są nierozłączne. Pałac robił wszystko, aby ratować wizerunek niepokornego księcia, nawet kosztem Meghan Markle

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak naprawdę żyje rodzina królewska. To tradycyjne posiadłości, ale nie wszystkie ociekają luksusem

Zobacz wideo Nietypowe filmiki na Instagramie Kate i Williama

Książę William zdradzał księżną Kate? TikTokerka nie ma obiekcji 

Amanda Matta, znana na TikToku pod nazwą matta_of_fact, w jednym z nagrań przeanalizowała z pozoru wyglądający na idealny, związek księcia Williama i księżnej Kate. Jak sama zauważyła, do romansu księcia miało dojść nie tylko przed ślubem z księżną, ale i w czasie, gdy była w ciąży. 

Amanda zauważyła, że książę William za czasów młodości był imprezowiczem i pałac miał mieć z nim znacznie więcej problemów niż z księciem Harrym. Jednak z uwagi na to, że to William jest przyszłym następcą tronu, tuszowano jego wyskoki w imię nieskazitelnego wizerunku władcy. 

 

Książę William miał nawiązać bliższą znajomość z Rose Hanbury w 2017 roku, gdy Kate spodziewała się księcia Louisa. Podobno w pokojach służba znajdowała wykorzystane prezerwatywy. Gdy wybuchł skandal, a Rose Hanbury przestała być widywana w towarzystwie, dziennikarze "The Sun" poprosili Pałac Buckingham o komentarz w sprawie. Rzecznik rodziny królewskiej odmówił udzielenia informacji. Do akcji wkroczyli prawnicy z kancelarii London Harbottle and Lewis. Wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym zaprzeczyli wszelkim pogłoskom oraz poinformowali, że mogą mieć one konsekwencje prawne.

ZOBACZ: Książę William zdradził księżną Kate? Kochanka miała zaspakajać jego fetysz

Mówi się, że to rozwiązły tryb życia zaważył na ochłodzeniu kontaktów pomiędzy królewskimi braćmi, a książę Harry, który przez lata zbliżył się do księżnej Kate i traktował ją jak przyjaciółkę, nie mógł wybaczyć bratu zdrady. Mało tego, brytyjski tygodnik "OK! Magazine" podał, że to Meghan Markle skontaktowała się wówczas z mediami, aby poinformować, że książę William spotyka się z kochanką. Trzeba przyznać, że cała sprawa jest bardzo skomplikowana, jednak jak zauważa tiktokerka trochę za dużo tu zbiegów okoliczności jak na zwykły przypadek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.