Edyta Pazura jest w ciąży? Wystarczył gest Cezarego. Zabrała głos

Edyta Pazura wraz z mężem i dziećmi podróżuje po Stanach Zjednoczonych. Rodzinę na lotnisku w Los Angeles spotkała nieprzyjemna sytuacja. Cezary Pazura był drobiazgowo przeszukiwany straż graniczną. Celebrytka uprzedziła też pytania fanów.

Edyta Pazura wraz z mężem i dziećmi przebywała w ostatnich dniach na wakacjach w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda całą wyprawę skrzętnie relacjonowała w mediach społecznościowych. Z udostępnianych zdjęć wynika, że wszyscy bawili się doskonale. Jednocześnie jednak opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji, jaka spotkała ją oraz Cezarego na lotnisku.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"

Beata KozidrakProkuratura chciała wyższej kary dla Kozidrak. Byliśmy na sali. Jest decyzja sądu

Służby zainteresowały się Cezarym Pazurą na lotnisku

Edyta Pazura podzieliła się na InstaStories intrygującym zdjęciem z wakacji, na którym Cezary czule dotyka jej brzucha. Gwiazda na wszelki wypadek dodała opis, który ma zapobiec powstaniu plotek.

Nie, nie jestem w ciąży.

Edyta PazuraEdyta Pazura instagram.com/ edyta_pazura

W kolejnych rolkach Edyta Pazura wyznała, że na lotnisku w Los Angeles mundurowym nie spodobał się bagaż Cezarego.

Pytacie, jak wyprawa. Czy wszystko u nas dobrze? Zaczęło się chwilą grozy już na lotnisku w Los Angeles. Gdy dostaliśmy walizki, podszedł do nas piesek patrolujący. Znajomi podejrzewali nas, a my podejrzewaliśmy znajomych. Piesek usiadł przy walizce Czara. Znajomo odetchnęli z ulgą, a ja się zaczęłam zastanawiać, jak będę samotnie wychowywać dzieci. Pani ze straży granicznej zajrzała do walizki Czara i zabrała nam kabanosy.

Edyta PazuraEdyta Pazura edyta_pazura

Cała sprawa miała szczęśliwy koniec. Edyta Pazura przyznała jednak, że córka Rita od tego momentu patrzy na psy w zupełnie inny sposób.

Rita za każdym razem, kiedy teraz widzi psa, pyta: Zabierze nam kabanosy?

Edyta Pazura podzieliła się również spostrzeżeniami, że uwielbia Stany Zjednoczone, przyznała jednak, że ciężko w nich o spokojne wakacje. Szczególnie, jeśli podróżuje się z dziećmi. 

Michał Adamczyk prowadził rozmowę z wicepremieremW "Wiadomościach" próbowano to maskować. Nie udało się. Spójrzcie na rękę Adamczyka

Więcej o: