Ewelona narzeka na obsługę restauracji. "Wyżej str*ją niż dupę mają". Jest odpowiedź właściciela. Mocna!

Ewelina z "Warsaw Shore" opublikowała w sieci mocne InstaStories, w którym oskarżyła właścicieli restauracji o traktowanie klientów "z góry". Właściciele knajpy nie wytrzymali i odpowiedzieli celebrytce. Ona nie pozostawiła ich wypowiedzi bez komentarza.

Ewelina z "Warsaw Shore" opublikowała w mediach społecznościowych relację, w której opisała wizytę w jednej z restauracji w Czersku. Celebrytka była bardzo niezadowolona tym, jak potraktowała ją obsługa. Zarzuciła im patrzenie się na klientów "z góry". Na odpowiedź czerskiej knajpy nie trzeba było długo czekać.

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Sylwia Bomba, Karolina PisarekTe gwiazdy nie popisały się kreacjami na wesele. Bomba wyglądała jak panna młoda

Ewelina z "Warsaw Shore" jest wściekła na restaurację. Padły poważne oskarżenia.

Ewelina od czasów debiutu w reality-show "Warsaw Shore" znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Celebrytka realizuje się teraz jako influencerka i często zamieszcza posty w mediach społecznościowych. Zamiast reklamowych treści tym razem podzieliła się z obserwatorami reakcjami z wizyty w restauracji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Ewelina była oburzona personelem lokalu. W niewybrednych słowach oceniła obsługę na InstaStories.

Jesteśmy na rynku w Czersku, mamy porównanie, jak traktują klientów w knajpach równoległych sobie. Bez porównania w [w tym miejscu podano nazwę restauracji] wyżej s**ją niż dupę mają... - przyznała celebrytka.

Ewelina z 'Warsaw Shore'Ewelina z 'Warsaw Shore' Instagram / @ewel0na screen

Dodała, że stara się każdego traktować na równi i nigdy się nie wywyższa, a to jak została potraktowana w restauracji w Czersku, bardzo ją oburzyło.

Ja nigdy nie narzekam, zawsze staram się być miła dla ludzi - tu było ciężko, ale jestem z siebie dumna, bo nie dałam się ponieść emocjom, ale jako klient zostałam potraktowana z góry. Nienawidzę czegoś takiego, bo sama nie traktuję nigdy kogoś "wyżej czy niżej" - podkreśliła celebrytka.

Na odpowiedź lokalu nie trzeba było długo czekać. Właściciel zarzucił jej picie niedozwolonego alkoholu w ich miejscu. Miało chodzić o tzw. "małpki".

Informujemy, iż nie wyrażamy zgody na spożywanie małpeczek w naszym ogródku. Dotyczy to również "gwiazd MTV - podsumował właściciel.

Ewelina z 'Warsaw Shore'Ewelina z 'Warsaw Shore' Instagram / @ewel0na screen

Influencerka nie wytrzymała i oskarżyła restauracje o pomówienia. Oznajmiła, że sprawę zgłosiła na policję i czeka na nagrania, które zarejestrowała kamera. 

Co sądzicie o restauracyjnej "dramie"? Myślicie, że to dopiero początek medialnej afery?

Więcej o: