Edyta Pazura pozuje w skąpym stroju. Porównała się do Pameli Anderson. "Tylko czerwonego stroju brak"

Edyta Pazura pochwaliła się fanom wysportowaną figurą w kostiumie kąpielowym. Żona Cezarego Pazury wrzuciła do sieci zdjęcie, które spotkało się z ciepłym przyjęciem fanów. Sama zabawnie stwierdziła, że wygląda jak aktorka ze "Słonecznego patrolu".

Edyta Pazurawypoczywa aktualnie w Stanach Zjednoczonych. Kobieta z tej okazji podzieliła się zdjęciem ze słonecznej plaży. Na fotografii można było zaobserwować wysportowane ciało żony Cezarego Pazury. Celebrytka zażartowała, że wygląda na kadrze, jakby się urwała z planu "Słonecznego patrolu". Fanom bardzo spodobał się ten opis.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności Wybierz serwis

Piotr Kraśko, Dominika Czwartosz, Ilona i Marek KondratowiePierwsza żona Majdana to znana projektantka, a eks Kraśki poznała go z obecną żoną

Edyta Pazura pozuje w kusym bikini na plaży w USA. "Piękna figura"

Edyta Pazura dba o stały kontakt z fanami, których raczy ujęciami z życia codziennego oraz dzieli się własnymi przemyśleniami. Tym razem pokazała w mediach społecznościowych ujmujący kadr, na którym prezentuje wysportowane ciało. Po jej figurze widać, że wyciska na siłowni siódme poty, bo wygląda naprawdę wspaniale. 

Tylko czerwonego stroju brak - podkreśliła Edyta Pazura i dodała hasztag #slonecznypatrol.
 

Obserwatorom bardzo spodobało się porównanie do "Słonecznego patrolu". W komentarzach nawiązywali do opisu pod fotografią.

Pamela jak malowana. Pozdrawiamy!
"Słoneczny patrol" jak nic!

Inni zachwycali się figurą Edyty Pazury oraz klimatyczną fotografią.

Piękna figura.
Cudowna fotografia.

Edyta Cezary Pazurowie ładują baterie na słonecznych wakacjach. Zawitali do USA

Od pewnego czasu para wypoczywa w Stanach Zjednoczonych i dzieli się relacjami z podróży na Instagramie. Podczas wakacji w USA jeżdżą na rowerach, łapią promienie słoneczne i tańczą na plaży. Niestety, w czasie kąpieli słonecznej Edyta Pazuradoznała oparzenia słonecznego i przestrzegła fanów, żeby stosowała kremy z filtrem przeciwsłonecznym

Więcej o: