Paulina Krupińska wygadała, jak Karpiel-Bułecka zareagował na wieść, że zostanie ojcem. Zadał nietypowe pytanie

Paulina Krupińska w wywiadzie dla "Twojego Stylu" opowiedziała o tym, jak Sebastian Karpiel-Bułecka zareagował, gdy dowiedział się, że zostanie tatą. Co jeszcze zdradziła?

Cztery lata temu Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Buełcka powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Owocem ich miłości jest dwójka dzieci - Antonina i Jędrzej. Cała czwórka dzieli życie między Podhalem a Warszawą. Była Miss Polonia i muzyk uchodzą za jedną z bardziej zgranych par w show-biznesie. Jednocześnie ich związek jest dość tajemniczy. W rozmowie z Martą Wojtal modelka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła nieco więcej informacji na temat życia prywatnego.

Paulina Młynarska, Tola Szlagowska, Adam StrycharczukPorzucili show biznes i wyjechali. Adam Strycharczuk jest kelnerem na Islandii

Zobacz wideo Paulina Krupińska chciała się wyprowadzić do Nowej Zelandii? Sebastian Karpiel-Bułecka dał jej jedną radę

Jak Sebastian Karpiel-Bułecka zareagował, gdy dowiedział się, że zostanie tatą?

Paulina Krupińska wróciła pamięcią do dnia, gdy poinformowała ukochanego, że jest w ciąży. Była Miss Polonia wspomina, że jej partner od razu zaczął się zastanawiać, gdzie ich pociecha będzie uczęszczać do szkoły. 

Pamiętam, jak powiedziałam Sebastianowi, że jestem w ciąży. Zapytał: "Gdzie my to dziecko poślemy do szkoły?". Zawsze mówił, że chce, by góralska tradycja przeszła na nasze dzieci. Bo w niej jest dobro i prawda. I choć dziś nasze życie codzienne toczy się w Warszawie, dom jest również w górach. Dom jest tam, gdzie rodzina - powiedziała. 

Paulina Krupińska szczerze na temat wiary

Prezenterka zdradziła także, że wiara jest ważną częścią jej życia.

Dekalog upraszcza życie. Nie kombinujesz, nie zastanawiasz się, idziesz prostą drogą. Wiara wspiera w trudnym czasie (...). Żyję z poczuciem, że jest ktoś, kto nad nami czuwa. Wystarczy zaufać. 

Jakiś czas temu Paulina Krupińska również na temat wiary wypowiedziała się na Instagramie. Wówczas spotkała się z negatywnym odzewem. Internautka zarzuciła jej, że urodziła dziecko przed ślubem. Prezenterka jednak nie zareagowała złością. Wyznała, że często czyta takie komentarze na swój temat, ale nie ma z tym problemu.

królowa Elżbieta II, książę FilipNie tylko książę Filip miał na koncie zdrady. Królowa Elżbieta II też nie była święta

Więcej o: