Klaudia Halejcio pokazała sposób, by "dziecko na wakacjach zniknęło". Nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić

Jak sprawić, aby znaleźć chwilę dla siebie na wakacjach? Klaudia Halejcio ma na to sposób. Fani są nim zachwyceni.

Klaudia Halejcio wraz z rodziną obecnie przebywa na wakacjach w Turcji. Celebrytka na instagramowym profilu chętnie pokazuje zdjęcia i nagrania z wyjazdu. Tym razem opublikowała w sieci krótki film, na którym zaprezentowała fanom "magiczną sztuczkę".

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

Zobacz wideo Klaudia Halejcio ma problem z założeniem majtek. "To tak?"

Klaudia Halejcio na wakacjach w Turcji. A gdzie jest jej córka?

Klaudia Halejcio nie ukrywa, że odkąd została mamą, większość wolnego czasu spędza z córką. Nel oczywiście towarzyszy jej również podczas wakacyjnego wyjazdu. Celebrytka pochwaliła się jednak, że jest z nimi jeszcze jedna bliska osoba, która w razie potrzeby może zaopiekować się dzieckiem. Na filmie, który wrzuciła do sieci, możemy zobaczyć, jak zasłania córkę ręcznikiem, a następnie pojawia się babcia dziewczynki i ją zabiera.

Jak sprawić, żeby dziecko na wakacjach zniknęło? Mam tę moc! Możesz mi zazdrościć - napisała Halejcio w opisie do filmu.
 

Do nagrania dodała hasztagi: baba to skarb i bez baby nie jadę. Film bardzo spodobał się internautom, którzy docenili poczucie humoru celebrytki.

"Koperfilc" się chowa, takiego numeru nigdy nie zrobił.
Takiej sztuczki nikt się nie spodziewał.
Genialne, muszę wypróbować!
Kupuję flaminga i zaczynam ćwiczyć znikanie dziecka - czytamy na Instagramie.

To nie pierwszy tego typu filmik, który pojawił się na profilu Klaudii Halejcio. Kilka dni temu celebrytka podzieliła się z fanami sposobem na zabranie większego bagażu podręcznego. Trik polegał na spakowaniu ubrań do poszewki od poduszki. Ten film również spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony internautów. 

 

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio nie umie założyć majtek. Przegrała tę walkę

Więcej o: