Gwiazda "Gry o tron" przeszła radykalną metamorfozę. Maisie Williams ogoliła głowę

Maisie Williams zaszokowała fanów radykalną metamorfozą. Okazało się, że gwiazda "Gry o tron" ogoliła głowę. Wszystko na potrzeby nowego serialu o legendarnym punk-rockowym zespole Sex Pistols.

Maisie Williams dała się poznać szerokiej widowni występując w megahicie HBO "Gra o tron". Miała zaledwie 12 lat, gdy zagrała rolę Aryi Stark. Od tamtego czasu bardzo się rozwinęła i pojawiła w wielu produkcjach, m.in: "iBoy", "Zanim się pojawiłaś", "The Owners" i "Nowi mutanci". Teraz serialowa Arya Stark zszokowała swoje fanki i fanów na Instagramie. Przeszła spektakularną metamorfozę. 

Zobacz wideo Maisie Williams w nowej fryzurze. Postawiła na blond!

Maisie Williams ogoliła głowę. Wszystko na potrzeby nowej roli 

Maisie Williams ogoliła swoją głowę. Efektami tej zmiany pochwaliła się na Instagramie. Gwiazdę obserwuje tam ponad dziesięć milionów użytkowników. Maisie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w brązowym szydełkowym topie. Całość uzupełnia złota biżuteria. Przy okazji zażartowała z ułatwień jakie nowa fryzura niesie ze sobą w kwestii higieny. 

Mycie głowy w płynie do mycia twarzy - napisała Maisie Williams.
 

Okazuje się, że zmiana jest podyktowana także względami zawodowymi. Maisie ogoliła głowę na potrzeby nowego serialu, w którym występuje. Mowa tu o produkcji Danny'ego Boyle'a "Pistol". Serial opowiada o losach kultowego, punk-rockowego zespołu Sex Pistols. Aktorka wcieliła się w nim w rolę ikonicznej modelki Pameli "Jordan" Rooke. W serialu obok Maisie zagrają także m.in. Toby Wallace, Anson Boon oraz Louis Partidge. Premierę zaplanowano jeszcze na ten rok. 

 

Co ciekawe, gwiazda "Gry o tron" często zaskakuje swoich fanów nowymi metamorfozami. Maisie Williams uwielbia eksperymentować ze swoim chłopakiem, projektantem mody, Reubenem Selby. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.