Barbara Kurdej-Szatan wrzuciła zdjęcia w czarnej sukience. "Jest pani w ciąży?". Odpowiedziała!

Barbara Kurdej-Szatan publikuje od kilku dni wizytówki z wakacji. Do jednego ze zdjęć zapozowała na skałkach w czarnej sukience. Fanka postanowiła dopytać, czy aktorka spodziewa się trzeciego dziecka.

Barbara Kurdej-Szatan już niebawem powróci na szklany ekran w nowym serialu Polsatu ("Domek na szczęście"). Zanim jednak rozpocznie intensywne prace na planie zdjęciowym, postanowiła skorzystać z wolnego i wyleciała na Majorkę. Od kilku dni chwali się w sieci pięknymi kadrami - z dziećmi, ze znajomymi czy krajobrazów. Gdy pozowała na skałkach, było zapewne nieco wietrznie, przez co jej czarna sukienka przylegała jej do ciała i ułożyła się w taki sposób, że jedna z internautek dopatrzyła się... ciążowego brzuszka. Doczekała się odpowiedzi ze strony aktorki.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? "Muszę poćwiczyć na siłowni"

Barbara Kurdej-Szatan spełnia się w roli mamy dziesięcioletniej Hani oraz dwuletniego Henia. I choć może liczyć na pomoc bliskich, a przede wszystkim męża, wychowywanie dwóch szkrabów może być naprawdę wyczerpujące. Internautka tymczasem postanowiła podpytać jednak, czy aktorka nie spodziewa się kolejnej pociechy.

Jest pani znowu w ciąży?

Instagramerka nie musiała czekać długo na odpowiedź, a aktorka udowodniła, że ma do siebie sporo dystansu i nie dotykają ją uszczypliwe uwagi, że nie ma modelkowej sylwetki.

Nie. Muszę poćwiczyć na siłowni - napisała krótko Barbara Kurdej-Szatan, dodając do komentarza trzy emotikony płaczących ze śmiechu buziek.
 

ZOBACZ TEŻBarbara Kurdej-Szatan wygłupia się z Heniem tuż po przebudzeniu. Zapomnijcie o makijażu. Tak wygląda bez niego!

Więcej aktualnych zdjęć aktorki w powyższej galerii. Znajdziecie tam wiele kadrów z hiszpańskich wakacji gwiazdy.

Więcej o: