Teigen i Legend dwa lata temu stracili dziecko. Teraz ich rodzina się powiększy. Chrissy pozuje z brzuchem

Chrissy Teigen we wrześniu 2020 roku straciła trzecie dziecko. Po 22 miesiącach od tej tragedii modelka ogłosiła, że jest w ciąży.

Chrissy Teigen i jej mąż John Legend spodziewają się tęczowego dziecka, po tym, jak prawie dwa lata temu modelka poroniła. 3 sierpnia 36-letnia Teigen ogłosiła na Instagramie, że jest w ciąży z kolejnym dzieckiem po przejściu zapłodnienia in vitro.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio ma problem z założeniem majtek. "To tak?"

Chrissy Teigen jest w ciąży. Zdjęciem brzucha pochwaliła się na Instagramie

Chrissy Teigen zamieściła zdjęcia brzucha na Instagramie i otworzyła się na temat drogi, którą przeszła, aby znów być w ciąży. Modelka zapozowała w czarnym crop topie i majtkach z wysokim stanem od Gucci za ponad 1700 złotych.

Ostatnie kilka lat to, delikatnie mówiąc, mieszanina emocji, ale radość znów wypełniła nasz dom i serca. Po miliardach zastrzyków (ostatnio w nogę, jak widać!) mamy kolejne [dziecko - red.] w drodze - napisała na Instagramie.
 

Modelka dodała, że po stracie trzeciego syna Jacka we wrześniu 2020 roku, bała się ogłosić tę ciążę.

Podczas każdej wizyty u lekarza mówiłam sobie: "Ok, jeśli dziś będzie zdrowe, to ogłoszę", ale potem oddychałam z ulgą, słysząc bicie serca i stwierdzałam, że jestem po prostu zbyt zdenerwowana. (...) Jak dotąd wszystko jest idealne i piękne, a ja czuję się pełna nadziei i niesamowita. Utrzymanie tego w tajemnicy tak długo było bardzo trudne - zakończyła.

Prawie dwa lata temu Teigen ogłosiła na Instagramie, że ona i jej mąż, którzy są rodzicami sześcioletniej córki Luny Simone i czteroletniego syna Milesa Theodore'a, doświadczyli utraty ciąży. Potomek pary będzie tzw. tęczowym dzieckiem, czyli takim, które przychodzi na świat po bolesnym doświadczeniu, którym jest strata dziecka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.