Małgorzata Ostrowska-Królikowska nawiązuje do rodzinnej afery? "Nikt się do nikogo brzydko nie odzywa"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wzięła udział w Festiwalu im. Pawła Królikowskiego w Kudowie Zdroju i była pod dużym wrażeniem atmosfery i organizacji. To miła odmiana dla aktorki po ostatnich, rodzinnych aferach.

W ostatnich tygodniach rodzina Królikowskich znów jest na językach. Wszystko przez napięte relacje pomiędzy Antonim Królikowskim, a jego żoną Joanną Opozdą. Zaczęło się od odwołanego chrztu Vincenta, co szybko przerodziło się w medialną pyskówkę. Byli partnerzy zaczęli publikować screeny swoich rozmów, wyciągi z kont bankowych i obrzucać się publicznie błotem. Po stronie syna, rzecz jasna, stanęła aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która wdała się w nieprzyjemne dyskusje z internautami. Jak zdradził Antoni Królikowski w rozmowie z "Faktem", kobieta bardzo przeżyła zaistniałą sytuację. Serialowa Grażynka z "Klanu" wzięła jednak udział w Festiwalu Kultury i Piosenki CZ-PL . To tam znalazła spokój. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z synem Janem i córką MarcelinąFestiwal im. Pawła Królikowskiego. Zabrakło Antka, ale nie jego młodszej siostry

Zobacz wideo Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej: Nie wiem jeszcze, jaką jest teściową

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podkreśla pozytywną atmosferę na Festiwalu im. Pawła Królikowskiego: Nikt się do nikogo brzydko nie odzywa

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na festiwalu pojawiła się w otoczeniu najbliższych. Towarzyszyły jej dzieci - Jan i Marcelina oraz Joanna Jarmołowicz. Niestety nie zjawił się Antoni Królikowski. Podczas trwania imprezy aktorka udzieliła wywiadu dziennikowi "Fakt". Przy okazji, pochwaliła atmosferę i organizację całego wydarzenia.

Nie ma żadnych afer, nikt się do nikogo brzydko nie odzywa - wyjawiła "Faktowi" Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Czyżby nawiązywała do ostatnich rodzinnych problemów i pyskówek z internautami?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Joanna Opozda z synemOstrowska-Królikowska wcale nie zapraszała Opozdy w góry? Znamy jej stanowisko

Teściowa Joanny Opozdy podkreśliła także jak ważne jest dla niej budowanie odpowiednich relacji międzyludzkich. 

Trzeba dbać o relacje, od tego się wszystko zaczyna, czego wszystkim państwu życzymy - dodała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Trzeba przyznać, że pozytywna atmosfera przy organizacji festiwalu to może być miła odmiana dla aktorki. Nie można przecież tego samego powiedzieć o skomplikowanych relacjach w rodzinie Królikowskich. 

Joanna OpozdaOpozda komentuje odwołanie chrztu i uderza w Królikowskich. Pokazała serię SMS-ów

Więcej o: