Jurorował u boku Kory. Teraz zdradził, jak wyglądała praca na planie. "Brudne i brutalne"

Piotr Rogucki udzielił wywiadu, w którym przyznał, że nie wspomina najlepiej pracy na planie "Must Be the Music". Powiedział też, kto podjął decyzję, że powinien opuścić program.

Piotr Rogucki przez cztery edycje był jurorem w "Must Be the Music". Wiele osób było zaskoczonych jego udziałem w programie, piosenkarz długo bowiem nie chciał rozpoczynać kariery w telewizji. Teraz po latach przyznał, że nie najlepiej wspomina tamten projekt. Zwrócił uwagę na kwestię, o której zwykły widz nie ma pojęcia. 

Zobacz wideo Joanna Krupa jurorką w "Tańcu z Gwiazdami"? Tak zareagowała na pytanie reportera

Beata Kozidrak ponownie stanie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu. Chodzi o rozprawę apelacyjną. Fot. ilustracyjneKozidrak ponownie stanie przed sądem. Teraz może się to skończyć znacznie gorzej

Piotr Rogucki narzeka na pracę przy "Must Be the Music"

Piotr Rogucki udzielił wywiadu portalowi Plejada. W rozmowie został poruszony temat wspomnień związanych z "Must Be the Music". Lider rockowej kapeli Coma nie wspomina jej najlepiej pracy na planie.

Gdy byłem jurorem w "Must Be the Music", na własnej skórze przekonałem się, jak ciężko pracuje się w telewizji. Spędzaliśmy po 15 godzin dziennie na planie, nie zawsze w komfortowych warunkach. Ludzie potem na ekranach telewizorów oglądają coś, co wydaje się wspaniałe. A tak naprawdę jest brudne i banalne. Ale będąc w tym, trzeba to zaakceptować. Tak wygląda ta praca. Czasem jest męcząca, ale świeci nad tym jakiś nadrzędny cel.

Długo zastanawiano się, czy artysta sam odszedł z programu, czy producenci podziękowali mu za współpracę. Rogucki rozwiał teraz te wątpliwości. 

Sam odszedłem. Zresztą nie planowałem, że zawitam tam na tak długo. Osiągnąłem swoje cele i chciałem uciekać. Nie dałbym rady dłużej funkcjonować w takim programie telewizyjnym. To nie jest i nigdy nie był mój sposób na życie.

Jak wspominacie udział Piotra Roguckiego w programie?

Neo-NówkaNeo-Nówka. Gawliński podpadł Kościołowi. "Ekskomuniką mi wikary groził"

Więcej o: