Joanna Krupa zapomniała o rocznicy ślubu! Tak zareagowała, gdy usłyszała pytanie reportera [PLOTEK EXCLUSIVE]

Lada dzień Joanna Krupa będzie obchodzić czwartą rocznicę ślubu. Nasz reporter Cezary Wiśniewski zapytał modelkę, czy planuje coś szczególnego na ten dzień. Okazuje się, że o wszystkim zapomniała. Znamy powód.

Joanna Krupa 1 sierpnia pojawiła się na konferencji prasowej zbliżającej się edycji "Top Model". Tego wieczora całą uwagę skradła Asha, która jest oczkiem w głowie modelki. Okazuje się, że to właśnie przez córkę zdarza się jej zapomnieć o ważnych datach.

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

Joanna Krupa w marcu 2018 roku wyszła za Douglasa Nunesa. Para wzięła ślub cywilny pod koniec lipca, a miesiąc później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". 4 sierpnia małżonkowie będą obchodzić czwartą rocznicę. 

Joanna Krupa zapomniała o rocznicy ślubu

Nie ulega wątpliwości, że odkąd na świecie pojawiła się Asha, cały świat modelki i jej męża kręci się właśnie wokół niej. Spędzają razem bardzo dużo czasu, a rodzice przestali chodzić na randki, co planują niebawem zmienić. W rozmowie z naszym reporterem Joanna Krupa została zapytana, co planują z mężem robić w dniu rocznicy. Zaskoczona przyznała, że przez rodzicielskie obowiązki całkowicie zapomniała o tym dniu.

Zapomniałam, że w sierpniu będą już cztery lata. Całe nasze życie to jest teraz Asha, każdy myśli, co zrobić, żeby było dla niej najlepiej, więc zapomniałam. Dobrze, że mi przypomniałeś - odparła Joanna Krupa.
Zobacz wideo

Joanna Krupa zdradziła, jak Asha znosi podróże samolotem

Joanna Krupa zdecydowała się zabrać Ashę na plan polskiej odsłony "Top Model", jednak nie była to jej pierwsza podróż. Okazuje się, że córka modelki na początku ciężko znosiła jakiekolwiek wyjazdy. Jeszcze w ubiegłym roku nie potrafiła usiedzieć w miejscu i cały czas zaczepiała stewardów. Tym razem podziwiała widoki zza okna, korzystała z tabletu, a oprócz tego przespała osiem godzin. Była zdecydowanie grzeczniejsza.

Nie były łatwe podróże z nią na początku. [...] W tamtym roku, jak wylatywaliśmy z Polski do Los Angeles, cały czas była ze stewardessem. Cały czas do niego chodziła, cały czas chciała z nim flirtować. Pięć minut usiadła i musiała wstać. To był dla mnie stres - opowiadała w rozmowie z Plotkiem.

Całą rozmowę z Joanną Krupą znajdziecie w załączonym wideo.

Joanna KrupaSpytaliśmy Joannę Krupę o jej udział w "TzG". Tak zareagowała. Co za postawa

Więcej o: