Piotr Adamczyk na premierze filmu w Los Angeles. Pozował na tym samym dywanie, co Brad Pitt!

Piotr Adamczyk poleciał do Los Angeles. Tym razem jednak nie na wakacje, a na premierę filmu. Zobaczcie, jak on i jego partnerka prezentowali się na różowym dywanie.

1 sierpnia w Los Angeles odbyła się premiera filmu "Bullet Train", w którym główną rolę gra Brad Pitt. W sieci pojawiły się już fotografie z imprezy. Okazuje się, że zaproszenie otrzymał również Piotr Adamczyk. Aktor w towarzystwie ukochanej z uśmiechem na twarzy pozował do zdjęć. Relacją z wydarzenia oboje pochwalili się na Instagramie.

Zobacz wideo Piotr Adamczyk niczym bohater "Kodu da Vinci". Zobacz zwiastun "Wrobionego"

Elegancki Piotr Adamczyk bryluje na różowym dywanie 

Na premierę filmu "Bullet Train" Piotr Adamczyk wybrał z pozoru bardzo klasyczny strój. Aktor miał na sobie ciemny garnitur, do którego dobrał białą koszulę i szary krawat. Elegancka stylizacja została jednak przełamana sportowym obuwiem. 

Jego partnerka włożyła czarną, krótką sukienkę z głębokim dekoltem i długimi rękawami. Do kreacji dobrała pasujące kolorem szpilki i niewielką torebkę na srebrnym łańcuszku. Tego dnia Karolina Szymczak postawiła na mocniejszy makijaż i wysoko upięte włosy. Zdjęcia pary możecie zobaczyć w galerii u góry strony.

(Hollywoodzka premiera filmu Bullet Train(Hollywoodzka premiera filmu Bullet Train Rob Latour/Shutterstock - EAST NEWS pobrane 02.08.2022

Oryginalne stylizacje Brada Pitta

A jaką stylizację wybrał Brad Pitt? Na premierze "Bullet Train" w Los Angeles pojawił się w zielonym, bawełnianym "garniturze", do którego włożył koszulę w podobnym odcieniu. Całość uzupełnił sportowymi, żółtymi butami. To jednak nie pierwszy raz, gdy aktor postawił na taką luźną stylizację. Bardzo podobny strój, tylko w innym odcieniu, miał na sobie kilka dni temu podczas premiery w Londynie. Z kolei w Berlinie zapozował w komplecie, na który składały się lniane marynarka oraz spódnica (zdjęcia w galerii u góry strony). 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Więcej o:
Copyright © Agora SA