Blanka Lipińska przyjaźni się z Natalią Siwiec. Początki znajomości zaskakują. "Została na noc"

Jak dobrze wiemy - przyjaźń w show-biznesie nie zawsze jest łatwa. Na pewno zdają sobie z tego sprawę Blanka Lipińska i Natalia Siwiec, które znają się od lat. Autorka erotyków opowiedziała, za co ceni fotomodelkę. Padło wiele pochlebnych słów.

Blanka Lipińska udostępniła na Instagramie opcję zadawania pytań. Fani byli bardzo ciekawi, jak celebrytka zapatruje się na kwestię przyjaźni w show-biznesie. Odpowiedziała, że darzy ogromnym zaufaniem Natalię Siwiec, którą zna aż siedem lat. Sekret ich przyjaźni? Dość prosty.

Zobacz wideo Masło bez kalorii, które zachwyciło smakiem? Blanka Lipińska zreflektowała się na Instagramie

Sylwia Bomba, Karolina PisarekTe gwiazdy nie popisały się kreacjami na wesele. Bomba wyglądała jak panna młoda

Blanka Lipińska słodzi Natalii Siwiec: Jedna z najbardziej serdecznych osób

Utarło się w środowisku ścianek i wielkich gal, że w show-biznesie trudno znaleźć prawdziwą przyjaźń, ponieważ większość osób myśli tylko o sobie i robi rzeczy pod publikę. Jak się okazuje, jest to bardzo krzywdzące przekonanie, któremu w najnowszym Q&A zaprzeczyła Blanka Lipińska.

Autorka "365 dni" odpowiedziała na pytanie zainteresowanego fana na temat bliskiej relacji w show-biznesie. Jak podkreśliła, udało jej się znaleźć zaufaną osobę w tym świecie. Jest nią Natalia Siwiec.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram / Blanka Lipińska screen

Oczywiście, np. Natalia Siwiec. Ona jest jedną z najszczerszych i najbardziej serdecznych osób, jakie w życiu poznałam - podkreśliła Blanka Lipińska.

Panie znają się nie od dziś, bo ich przyjaźń rozpoczęła się w 2015 roku. Było to za czasów, kiedy Natalia Siwiec próbowała sił w aktorstwie na gdyńskiej scenie teatralnej. Historia, którą wtedy opowiedziała Blance Lipińskiej, bardzo ją zaintrygowała.

[Znam ją - przyp. redakcji] od siedmiu lat, kiedy występowała w teatrze w Gdyni. Została kiedyś u mnie na noc. Zrobiłam jej kolację, a ona opowiedziała mi nieprawdopodobną historię i tak to się zaczęło - zakończyła Blanka Lipińska.

Wiedzieliście, że panie się tak lubią? 

Więcej o: