Jan Dąbrowski wyskoczył na spacer z córkami. Sprawdziliśmy cenę wózka

Jan Dąbrowski podzielił się nagraniem ze spaceru z dziećmi. Młodsza córka spała smacznie w wózku. Sprawdziliśmy jego cenę.

Dwa miesiące temu Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski stanęli na ślubnym kobiercu w niewielkiej miejscowości pod Nowym Sączem. Zakochani są rodzicami dwóch córek. W styczniu 2020 roku na świat przyszła Pola, a rok później urodziła się Nela. W mediach społecznościowych Janka nie brakuje zdjęć dzieci. Teraz młody tata podzielił się nagraniem ze spaceru z wózkiem.

Zobacz wideo Jan Dąbrowski pyta Sylwię Przybysz i swoją córkę o opinie na temat koszulki od Ekipy Friza

Cena wózka dziecięcego Jana Dąbrowskiego

Jan Dąbrowski opublikował na Instagramie filmik, na którym widzimy starszą córkę pchającą wózek na warszawskich bulwarach wiślanych. Cena tego sprzętu opiewa na trzy tysiące złotych.  

Mama wyjechała doglądać biznesu, więc my wyruszyliśmy wiślanym szlakiem poznać Warszawę. Wbrew pozorom rowerem - nawet z przyczepką - bardzo łatwo zwiedza się stolicę. Polecamy.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Fani są zachwyceni uroczymi kadrami.

Jaka słodka rodzinka.
One sobie jeszcze nie zdają sprawy, jakiego mają kozak tatę.
Tata na medal!

Swój komentarz zostawiła również Sylwia Przybysz, która skomplementowała ukochanego.

Najlepszy tatuś.

Sylwia Przybysz oburzyła się na plotki o kolejnej ciąży

Sylwia Przybysz niedawno podzieliła się krótkim filmikiem na TikToku, na którym widzimy ją, jak przytula i całuje się z mężem. Pod nagraniem pojawiło się wiele głosów, według których brzuch celebrytki świadczy o tym, że jest w kolejnej ciąży. Te plotki ją oburzyły, czemu dała wyraz, publikując obszerne oświadczenie.

Dodatkowe kilogramy widać tak mniej więcej od trzech lat - od momentu, kiedy zaszłam w pierwszą ciążę. One są ze mną od tego momentu, ale serio nie musicie mi ich wytykać, nazywając je kolejną ciążą, to turbo niemiłe.

Para jest uwielbiana przez internautów, ale nawet fani potrafią sprawić gwieździe przykrość.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.