"Gogglebox". Agnieszka Kotońska pokazała fragment filmu ze swojego wesela. Nie poznacie jej

Agnieszka Kotońska zasłynęła udziałem w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Zanim jednak zyskała rozpoznawalność, wiodła zwyczajne życie. Jeszcze niedawno wyglądała zupełnie inaczej, a gdy cofniemy się o prawie 30 lat, jest niemal nie do rozpoznania.

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" od 30 lat jest związana z Arturem, który często gości na Instagramie celebrytki. Choć tego, jak układa im się w małżeństwie, nie wie nikt poza nimi samymi, w mediach społecznościowych kreują się na parę idealną. Mają też syna, który ma 29 lat. Celebrytka pokazała rodzinne nagranie z przeszłości, na którym możemy zaobserwować całą trójkę. 

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała fragment filmu z wesela

Mieszkanie Agnieszki Kotońskiej jest takie jak ona. Nie ma w nim miejsca na minimalizmMieszkanie Agnieszki Kotońskiej jest takie jak ona. Nie ma w nim miejsca na minimalizm

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" na weselnym nagraniu. Jak inna osoba 

Agnieszka Kotońska urodziła Dajana 23 listopada 1992 roku, mając niespełna 16 lat. Dopiero potem zdecydowała się na ślub, dlatego na nagraniu z wesela pary widać, że chłopiec ma już kilka lat i radośnie bawi się z rodzicami. Celebrytka udostępniła je, gdy jeden z fanów zapytał o receptę na udany związek i tak długi staż. Nie uzyskał, co prawda, rady, dowiedział się za to, że Kotońska bardzo kocha swoją rodzinę. 

Jesteśmy razem 30 lat, po ślubie 27. Miłość. Moje wszystko - napisała uczestniczka "Gogglebox", oznaczając syna i męża.

Na filmiku widać Kotońską, która wygląda zupełnie inaczej niż dziś. Inna sylwetka i makijaż, ale też charakterystyczne dla lat 90. kreacja i fryzura sprawiły, że trudno w niej rozpoznać teraźniejszą wersję siebie. Widać też, że była zdecydowanie bardziej nieśmiała, a obecność kamer, w porównaniu do obecnych zapędów, bardzo ją peszyła. 

Nagranie z wesela Agnieszki Kotońskiej znajdziecie na górze strony. 

Agnieszka KotońskaKotońska korzystała z medycyny estetycznej? Zaprzecza, ale syn ją wkopał

Zobacz też: Agnieszka Kotońska schudła 40 kilogramów i pozuje przy basenie z odsłoniętym brzuchem. Fani: Petarda

Więcej o: