Internet płonie. Julia Kamińska zapozowała w wannie. "Też kąpiecie się w ubraniach?"

Julia Kamińska podzieliła się odważnym zdjęciem, na którym pozuje w odważnym stroju w wannie. Fani są zachwyceni sylwetką aktorki.

Julia Kamińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 300 tys. użytkowników. Gwiazda chętnie chwali się zdjęciami z podróży i spotkań z przyjaciółmi. Teraz jednak zaskoczyła internautów. Kamińska podzieliła się bardzo odważnymi fotografiami.

Zobacz wideo Michał Meyer ocenia żenujące komentarze detektywów „Mask Singer"

Julia Kamińska pozuje w wannie

Aktorka pochwaliła się efektami profesjonalnej sesji zdjęciowej, która miała miejsce w Paryżu. Na fotografiach widzimy Kamińską w czarnej, jednoczęściowej bieliźnie w wannie. 

Też kąpiecie się w ubraniach? Polecieliśmy do Paryża, żeby zrobić zdjęcia w wannie.
 

Internauci są zachwyceni odważną sesją Julii, czemu dali wyraz w komentarzach.

Kąpiemy się, ale nie mamy tak gorącego ciała.
Genialnie pani wygląda. Zazdroszczę wysportowanej figury.
Cudowna kobieta. Każda z nas powinna w taki sposób dojrzewać. Z roku na rok piękniejsza.

Szeroka popularność Julii Kamińskiej zaczęła się od serialu "Brzydula". Jakiś czas temu został wyemitowany ostatni odcinek historii o Uli Cieplak. Zakończenie nie wszystkim jednak przypadło do gustu. Na krytykę odpowiedziała Kamińska w rozmowie z "Telemagazynem".

Najczęściej oczekiwania fanów w przypadku serialu codziennego są takie, że główni bohaterowie będą szczęśliwi i będą razem. To się trochę wyklucza. Nie kierujemy się tym. Kierujemy się tym, co wiemy, co umiemy i co uważamy za słuszne. A nie tym, że ktoś chce, żeby oni byli szczęśliwi. Sorry.

Julia Kamińska dobrze jest też znana również widzom "Mask Singer", gdzie jest "detektywem". Pewne już jest, że będzie druga edycja programu. Odcinki mają być emitowane dopiero jednak wiosną 2023 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.