Duży brzuch Aleksandry Żebrowskiej na pierwszym planie. "Dawno nie było gołego"

Lada moment Aleksandra Żebrowska urodzi kolejne dziecko. W oczekiwaniu na rozwiązanie opublikowała na Instagramie zdjęcie, delikatnie mówiąc, sporego brzucha.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski od lat uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Wspólnie wychowują trzech synów - Franciszka, Henryka oraz Feliksa. Wraz z początkiem lutego żona aktora za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że spodziewają się kolejnego dziecka. Wbrew początkowym spekulacjom okazało się, że tym razem na świat ma przyjść dziewczynka. Termin porodu zbliża się nieubłaganie, o czym świadczy sporych rozmiarów brzuch, który możemy zobaczyć na najnowszym zdjęciu.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska lada chwila urodzi dziecko. Pokazała zdjęcie brzucha

Żona Michała Żebrowskiego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, za pomocą których regularnie dzieli się z obserwującymi ją użytkownikami szczegółami życia codziennego. Dzięki dużej dawce humoru i dystansu na profilu na Instagramie udało jej się zgromadzić aż 276 tysięcy fanów, którym przybliża blaski i cienie zarówno macierzyństwa, jak i ciąży.

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska pozuje w 40. tygodniu ciąży. Planuje przyspieszyć poród

W oczekiwaniu na termin porodu, który powinien wypaść już lada moment, Aleksandra Żebrowska zamieściła nowe zdjęcie autorstwa swojego męża. Pozuje na nim w czarnym sportowym topie i rozpuszczonych włosach, eksponując pokaźnych rozmiarów brzuch. W tle widać różowe niebo, a na nim zarys tęczy. Fotografia została opatrzona autoironicznym podpisem:

Dawno nie było gołego brzucha.
 

W komentarzach mogła liczyć na wsparcie i dowcipne odpowiedzi ze strony fanów:

Piękny ten goły brzuch. Wszystkiego dobrego dla was, pani Olu.
Goły brzuch, tęcza w górze, oj, będzie dym w mediach.

Ewa FarnaEwa Farna z córką na spacerze. Wózek Elli robi wrażenie. Znamy cenę

Myślicie, że ich pierwsza córka zdoła się urodzić jeszcze w lipcu?

Więcej o: