Magdalena Cielecka pokazała, jak spędza wakacje z Bartoszem Gelnerem. Rzadki widok

Magdalena Cielecka rzadko chwali się szczegółami życia prywatnego, a jeszcze rzadziej związkiem z Bartoszem Gelnerem. Para wybrała się na wspólne wakacje, a aktorka zamieściła w sieci kilka kadrów.

Magdalena Cielecka nie jest zbyt wylewna w kwestii związku. Po raz pierwszy plotki o tym, że łączy ją coś więcej niż przyjaźń z 16 lat młodszym Bartoszem Gelnerem, pojawiły się już w 2019 roku. Para długo milczała na ten temat. W ubiegłym roku aktor wspomniał o Cieleckiej w jednym z wywiadów. Ona z kolei otworzyła się bardziej w rozmowie ze "Zwierciadłem", gdzie opowiedziała więcej o relacji. Ostatnio zakochani wyjechali na wspólny urlop, a aktorka uchyliła rąbka tajemnicy.

Magdalena CieleckaOdmieniona Magdalena Cielecka delektuje się winem w towarzystwie Bartosza Gelnera

Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej? Zwycięzca mógł być tylko jeden [Popkultura Extra]

Magdalena Cielecka na wakacjach z Bartoszem Gelnerem. Świetnie się bawią

Aktorka przez kilka tygodni nie była aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak postanowiła pokazać, co u niej słychać. Na Instagramie dodała zdjęcia z wakacji. Na jednym z nich widać, jak odpoczywa na leżaku przy zachodzie słońca. Fani jednak wypatrywali wspólnych kadrów z Bartoszem Gelnerem. Cielecka wrzuciła InstaStories, na którym można było podejrzeć, jak para spędza czas.

Magdalena Cielecka pokazała, jak spędza czas na wakacjach z Bartoszem GelneremMagdalena Cielecka pokazała, jak spędza czas na wakacjach z Bartoszem Gelnerem fot. instagram.com/cielecka_magda.official

Zakochani wypoczywają w towarzystwie przyjaciół. Aktorka zrelacjonowała m.in. wspólną kolację przy bogato zastawionym stole. Na jednym ze zdjęć widać Gelnera. Choć kadry są oszczędne w środkach, para nie ukrywa już łączącej ich relacji i wzajemnie się oznacza. W komentarzach od fanów posypały się komplementy, także na temat nowej fryzury Cieleckiej.

Wygląda pani przepięknie w tej fryzurze. Wspaniałego wypoczynku.
Cudnie pani wygląda. Romantycznych wieczorów na tym tarasie cieplutko życzę! Wynajęła pani niezłą miejscówę. Dłuższy czas pani milczała w necie, więc jasne było, że zaszyła się pani urlopowo.
Warto nabrać siły przed nowymi serialami - skomentowali internauci.

Aleksandra DomańskaAleksandra Domańska zrywa ze wstydem. Odsłoniła ciało zmienione po ciąży

Więcej zdjęć z wakacji Magdaleny Cieleckiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Magdalena Cielecka pokazała, jak spędza czas na wakacjach z Bartoszem GelneremMagdalena Cielecka pokazała, jak spędza czas na wakacjach z Bartoszem Gelnerem fot. instagram.com/cielecka_magda.official

Więcej o: