Janowski ściął włosy. Wystarczyło, że żona poprosiła, by odebrał ją od fryzjera

Robert Janowski padł ofiarą dobrze przemyślanego spisku żony i jej fryzjerki. Juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dał się namówić na podcięcie tzw. końcówek. Finalnie nie tylko na nich się skończyło... Muzyk przeszedł sporą metamorfozę.

Juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wyhodował już sporej długości włosy. Na ostatnich zdjęciach z pracowitej niedzieli w ogrodzie zaprezentował je nawet związane w kitkę. Wygląda na to, że nowy styl nie bardzo przypadł do gust jego żonie. Pod pretekstem "podcięcia końcówek" Monika Janowska namówiła męża na szybką wizytę u fryzjera. Niestety, nie wiedział, w co się pakuje. Z salonu wyszedł całkowicie odmieniony. A wszystko za sprawą bardzo dobrze przemyślanego planu ukochanej Moniki.

Zobacz wideo Sylwia Grzeszczak dostaje karygodne wiadomości
Zobacz wideo Izabela Janachowska będzie mieć kolejne dziecko? "Chris chyba nie kuma"

Borys Szyc i Justyna NagłowskaJustyna Nagłowska zdradza, jak podtrzymuje ogień w związku z Borysem Szycem

Robert Janowski już tak nie wygląda. Tak się kończy spisek żony i fryzjerki

Wygląda na to, że Monika Janowska postanowiła podejść męża. Umówiła się na wizytę do fryzjera i poprosiła ukochanego, aby odebrał ją z salonu. Kiedy Robert Janowski zjawił się po nią, zapytała, czy przy okazji nie chce odświeżyć fryzury i podciąć końcówek włosów. Pół godziny później okazało się, że niewinne "końcówki" to całkiem pokaźna długość. Co sam Robert z odpowiednią dozą dystansu opisał na instagramowym koncie. 

To była totalna manipulacja! Bezwzględna prowokacja! Zmowa, spisek i jak to się tam jeszcze nazywa. Nie wiem, czego was, kobiety, uczą w tych szkołach, ale na pewno nie matematyki. Dwa centymetry to nie mniej, nie więcej tylko 20 milimetrów, a nie pół metra!- napisał.

Wygląda na to, że fryzura finalnie się spodobała. Juror show Polsatu umieścił na Instagramie zdjęcia w nowym wydaniu i kokieteryjnie dodał, że nie może się zdecydować, którą z gwiazd teraz przypomina.

Teraz Monia mówi, że kogoś jej przypominam, ale ciągle się waha między Georgem Clooneyem,a Gordonem Ramsayem. Wolę tego pierwszego! A wy, jak wam się podoba? - dodał

Na odpowiedź nie musiał czekać długo. Nowa fryzura zrobiła prawdziwą furorę wśród fanów.

Chyba trzeba, panie Robercie, podziękować żonie i fryzjerce. Super pan wygląda.
Proszę kupić pani Monice pierścionek. Może my kobiety mamy problem z matematyką, ale pan odmłodniał o 10 jak nie o 20 lat.
Cudowna przemiana. Twarz młodsza o 100 proc., żony Moniki to zasługa, brawo - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

 
 
 

Lara Gessler pokazała, jak wygląda jej brzuch w końcówce ciąży. 'Aktualizacja'Lara Gessler chwali się, jak wygląda jej brzuch w końcówce ciąży. "Aktualizacja"

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Dagmara Kaźmierska wygrzewa się na jachcie w Egipcie i pozuje w bikini. "Stary człowiek i morze"

Więcej o: