Lara Gessler chwali się, jak wygląda jej brzuch w końcówce ciąży. "Aktualizacja"

Lara Gessler odlicza dni do porodu. Ostatnie chwile przed pojawieniem się na świecie drugiego dziecka spędza razem z rodziną nad polskim morzem. Właśnie opublikowała zdjęcie brzucha w końcówce ciąży.

Lara Gessler jest już mamą malutkiej Neny, która w październiku skończy dwa lata. Córka Magdy Gessler o kolejnej ciąży poinformowała w mediach społecznościowych w dniu urodzin męża Piotra Szeląga. Na Instagramie opublikowała wzruszające wideo i dodała osobistą dedykację dla ukochanego. Dwa miesiące później zdradziła też płeć dziecka. 

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna - napisała.

Lara Gessler na Instagramie często dzieli się urywkami z życia i chętnie odpowiada na pytania dotyczące swojego stanu i macierzyństwa. Właśnie opublikowała "brzuszkową aktualizację" i pokazała, jak wygląda w końcówce ciąży.

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Martyna Gliwińska opowiedziała o nowym partnerze. Wiadomo, gdzie się poznali i w jakim jest wiekuMartyna Gliwińska opowiedziała o nowym partnerze. Wiadomo, gdzie się poznali

Lara Gessler pokazała, jak wygląda jej brzuch w końcówce ciąży. "Aktualizacja"

Lara przez cały okres drugiej ciąży była bardzo aktywna. Chętnie brała udział w wydarzeniach towarzyskich, za każdym razem wybierając odważne, modowe kreacje. Celebrytka może urodzić lada dzień, więc ostatnie chwile spędza z rodziną nad polskim morzem. Na Instagramie pokazała zdjęcie z apartamentu umiejscowionego w pobliżu molo. Na fotografii widzimy piękne ciążowe krągłości.

Lara Gessler chwali się, jak wygląda jej brzuch w końcówce ciąży. 'Aktualizacja'Lara Gessler chwali się, jak wygląda jej brzuch w końcówce ciąży. 'Aktualizacja' fot. instagram.com

Celebrytka w jednym z wywiadów powiedziała, że od zawsze jej największym marzeniem było macierzyństwo. Córka słynnej restauratorki z rozżaleniem przyznała, że czas upływa nieubłaganie i ledwo już pamięta pierwsze dni z córką. 

Łapię się na tym, że ledwo pamiętam, jak wyglądały nasze początki. I na jakim etapie Nena, czego się uczyła. Za chwilę czeka mnie powtórka z rozrywki, a czuję się jakby to miał być pierwszy raz - napisała na jednym z instagramowych wpisów.

Nena może jeszcze chwilę nacieszyć się byciem jedynaczką, ale już wkrótce przywita na świecie brata. Na narodziny chłopca czeka też sławna babcia - Magda Gessler. Restauratorka uwielbia spędzać czas z wnuczką, która jest jej oczkiem w głowie. Ostatnio opublikowała uroczy film z "obiadu u babci" z Neną w roli głównej. Na filmie dziewczynka pałaszuje zupę jarzynową w jednej z restauracji restauratorki i demonstruje perfekcyjne maniery przy stole. Pomiędzy kęsami przeciera buzię serwetką, rozbawiając całe towarzystwo.

 
 

Edward Miszczak ma już następczynię. To Lidia Kazen. Kim jest nowa dyrektorka stacji TVN?Lidia Kazen to następczyni Miszczaka. Co o niej wiemy? "Mam liczną rodzinę"

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Ewa Minge wrzuciła stare zdjęcia. Tak wyglądała 30 lat temu. Wow, jaka figura! "Nogi do nieba"

Więcej o: