"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita już nie jest blondynką. Możecie jej nie poznać

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła sporą metamorfozę. Teraz aż trudno poznać piękną blondynkę z telewizyjnego show.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdążyła przyzwyczaić wszystkich widzów do jasnych blond włosów. Widzowie bardzo polubili uczestniczkę show, ponieważ jako jedna z nielicznych stworzyła udany związek nie tylko w czasie transmisji telewizyjnego show, ale także tuż po nim. Razem z Adrianem z trzeciej edycji show jest w udanym małżeństwie. Para doczekała się dwójki dzieci. Anita chętnie dzieli się prywatnymi kadrami w mediach społecznościowych i pokazuje życie rodzinne. Tym razem jednak udostępniła zdjęcie prosto od fryzjera. Zdecydowała się na mocną metamorfozę. Mimo że nie postawiła na ostre cięcie, to i tak zmiana jest mocno zauważalna.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Maffashion, tatuaże Doroty SzelągowskiejSzelągowska i Chylińska żałowały, że zrobiły sobie te tatuaże. Bieber też popełniła błąd

Anita zmieniła kolor włosów. Jest teraz uroczą brunetką

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła drastycznie zmienić kolor włosów i pokazała się fanom w zupełnie nowym wydaniu. Kobieta wróciła do brązu, ale dopełniła je jasnymi refleksami. Pochwaliła się fanom nową przemianą, która sprawiła, że kobieta prezentuje się zupełnie inaczej. Trzeba przyznać, że w nowym kolorze bardzo jej do twarzy.

Anita ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Anita ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' Instagram / @anitaczylija screen

Anita ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Anita ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' Instagram / @anitaczylija screen

Anita była zdziwiona faktem, że fani myśleli o fryzurze w kolorze blond. Kobieta jednak zaskoczyła fanów i pokazała się w zupełnie ciemniejszym kolorze włosów. Wygląda w nim zdecydowanie bardziej naturalnie i czarująco. Jeżeli chodzi o stylizacje włosów, to celebrytka wybrała delikatne fale, które pięknie dopełniły jej cały look.

Co myślicie o nowym kolorze włosów Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Do twarzy jej w brązie?

Więcej o: