Michał Wiśniewski miażdży zachowanie Marcina Prokopa. "Mega kur***kie zagranie". Chodzi o Magdę Femme

Michał Wiśniewski wrócił wspomnieniami do wywiadu sprzed lat, który przeprowadził z nim Marcin Prokop. W mocnych słowach podsumował zachowanie dziennikarza.

W książce "Ich Troje. Biografia" Michał Wiśniewski nie gryzł się w język. Piosenkarz nie szczędził słów krytyki osobom związanym ze światem mediów. Oberwało się między innymi Marcinowi Prokopowi

Zobacz wideo Mandaryna o dzieciach i dramie z Michałem Wiśniewskim

Michał Wiśniewski ma żal do Marcina Prokopa. "Szedł do celu po trupach"

Marcin Prokop poznał Michała Wiśniewskiego, gdy zespół Ich Troje był u szczytu sławy. Wówczas spotkał się z nim, aby przeprowadzić wywiad dla magazynu "Gala". Po latach wokalista gorzko wspomina tę rozmowę. 

Przyszedł do mnie na wywiad do "Gali". Rozmawialiśmy, piliśmy wódkę. Po skończonym wywiadzie dyskutowaliśmy jak to dwóch pijanych facetów, między innymi o kobietach. Wtedy na pewno padło zdanie, że Magda odeszła do kobiety. Spotkaliśmy się w sobotę, a w poniedziałek dostałem tekst do autoryzacji. Kiedy zobaczyłem ten wywiad, powiedziałem, że go chyba popie***liło i absolutnie nie zgadzam się na autoryzację takich prywatnych rozmów. Wtedy zostałem poinformowany, że wywiad już jest w druku - wspomina piosenkarz. 

Lider zespołu Ich Troje zagroził, że podejmie kroki prawne. Mimo wszystko wywiad został opublikowany. 

Gdy postraszyłem ich adwokatem, powiedzieli, że wszystko mają nagrane. Podczas wywiadu Marcin wyłączył przy mnie dyktafon. Najwyraźniej, kiedy wyszedłem z pokoju, ponownie go włączył. To było mega kur...kie zagranie. Gościu zrobił karierę, ale szedł do celu po trupach - powiedział Wiśniewski.

Rzekomo właśnie ten wywiad był początkiem medialnego konfliktu między piosenkarzem a jego byłą żoną Magdą Femme. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Marcinem Prokopem. Czekamy na jego odpowiedź. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.