Agnieszka Kaczorowska daje rady na udany związek. Internautka wytknęła jej krótki staż i się zaczęło

Agnieszka Kaczorowska dodała zdjęcie z mężem. Fotografii towarzyszył długi opis na temat medialnego związku tancerzy. Pewna internautka podeszła jednak do tych wynurzeń z dużym dystansem. Serialowa Bożenka wdała się w dyskusję.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są ze sobą od pięciu lat. W 2018 roku para tancerzy stanęła na ślubnym kobiercu. Od tego czasu zdążyli powitać na świecie dwie córki. W ostatnim wpisie na Instagramie, serialowa Bożenka postanowiła zdradzić receptę na udany związek, która sprawdza się w jej relacji. 

Agnieszka Kaczorowska pozuje z mężem i mówi o recepcie na udany związek. "Lubimy dotyk"

Kaczorowska przyznała, że bardzo ważnym aspektem jej związku z Pelą jest dotyk. Para w ten niewerbalny sposób okazuje sobie uczucie. Czułe gesty stały się nieodłącznym elementem ich codzienności.

Lubimy się przytulać. Lubimy dotyk. Lubimy czułe gesty. Czy to recepta na udany związek? Na pewno nie na każdy. To jest nasz język miłości. (...) Uświadomienie sobie, przegadanie i znalezienie rozwiązań, które dla obu stron będą dobre, to moim zdaniem prawdziwa recepta na udany związek - twierdzi Kaczorowska.
 

Agnieszka Kaczorowska wdała się w dyskusję z internautką

Pod wpisem pojawiło się wiele serdecznych komentarzy, tancerka wdała się jednak w dyskusję z internautką, która ma sceptyczny stosunek do medialnego związku Kaczorowskiej i Peli.

Myślę, że o recepcie na udany związek będzie pani mogła powiedzieć po ok. 20 latach w tym związku. Pozdrawiam - napisała obserwatorka.
Na pewno będę miała inną perspektywę… (...) Natomiast jestem w udanym związku, więc dzielę się tym, co na dzień dzisiejszy jest dla nas ważne, aby był udany - odpowiedziała dyplomatycznie aktorka z "Klanu".

Cięta riposta?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.