Agnieszka Kaczorowska żali się w najnowszym wywiadzie. "Mnie się obrywa za wszystko!"

Agnieszka Kaczorowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, że mierzy się z hejtem. Wszystko z powodu zdaniem internautów "sztucznego życia". Aktorka odniosła się do bolesnych słów i zdradziła, jaka jest prawda.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela tworzą od 2018 roku szczęśliwe małżeństwo. Para odczekała się dwóch córek: trzyletniej Emilii i rocznej Gabrieli. Tancerka i jej partner lubią wrzucać do sieci przygotowane wcześniej zdjęcia, na których pozują uśmiechnięci i pełni pozytywnej energii. Niestety, taki sposób przedstawiania przez nich rzeczywistości w mediach społecznościowych spotyka się z ogromną krytyką. Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z "Party" nie wytrzymała i powiedziała wprost, że dostaje baty za wszystko. 

Zobacz wideo Pierwszy taniec Karoliny Pisarek? Uczyła ją do niego Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska nie wytrzymała i powiedziała, z czym musi się mierzyć. "Nigdy nie dogodzisz każdemu"

W rozmowie z gazetą tancerka opowiedziała o hejcie, który jej zdaniem bardzo ją dotyka. Kaczorowskiej jest przykro, że każda aktywność w mediach społecznościowych jest głośno komentowana przez internautów w niewybredny sposób.

Mnie się obrywa za wszystko! Nawet za to, że zrobiliśmy rodzinną sesję nad morzem ilustrującą ten wywiad. Temat hejtu jest mi bliski od lat. Ludzie zawsze będą gadać i nigdy nie dogodzisz każdemu. W życiu chodzi o to, by żyć po swojemu, w zgodzie z własnymi wartościami i w rezultacie… szczęśliwie - powiedziała w wywiadzie dla "Party".

Następnie jej partner zdradził, że wielu użytkowników nie potrafi uwierzyć w jego zaangażowanie rodzicielskie. Maciej Pela chętnie uczestniczy w życiu rodzinnym i zajmuje się córkami. Okazuje się, że spędzanie z dziećmi każdej wolnej nie stanowi dla niego absolutnie żadnego problemu.

Nie, bo mam na to sposób. Rozmawiam z każdą z nich, słucham i odpowiadam na zadane pytania. Nie krzyczę i się nie złoszczę. Dla mnie powiedzenie, że nie można się z kobietą dogadać, jest stereotypem, który nie ma nic wspólnego z moją rzeczywistością. Grunt to dobra komunikacja, mówienie wprost o tym, co się myśli i czuje.

Agnieszka Kaczorowska zmaga się z hejtem od czasu wypowiedzi na temat "mody na brzydotę". Tancerka na początku czerwca 2021 roku opublikowała wpis, który odbił się w mediach społecznościowych echem. Skrytykowała w nim jej zdaniem usilne promowanie mało estetycznych zdjęć i "zbyt skrajne pojmowanie takich haseł jak #bodypositive". Później dodała, że to od nas zależy, czy nasze życie to bajka, dlatego nie powinniśmy się skupiać na zazdrosnych głosach, tylko żyć pięknie.

I tak będą ci zazdrościć. Będą ci wmawiać, że to nierealna bajka, którą piszesz. Będą za wszelką cenę chcieli ci oszpecić życie. Ich problem. Nie daj się modzie na brzydotę. Bo ty będziesz żyć pięknie! - wspomniała w kontrowersyjnym wpisie.
 

Wiele gwiazd i celebrytek skomentowało wtedy jej słowa w ironiczny sposób, m.in. Katarzyna Nosowska, która nagrał prześmiewczy filmik. Od tego czasu internauci często wytykają jej tę wypowiedź z przeszłości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.