Agnieszka Sienkiewicz w sensualnej sesji. "Dobre aktorki się nie rozbierają". Z rozbawieniem odpisała

Agnieszka Sienkiewicz opublikowała w mediach społecznościowych relację z odważnej sesji zdjęciowej, która nie wszystkim się spodobała. Z pozoru zwykłe kadry dla jednej z internautek okazały się o tyle gorszące, że zarzuciła gwieździe, iż "dobre aktorki się nie rozbierają". Sienkiewicz jej odpowiedziała.

Agnieszka Sienkiewicz jest polską aktorką znaną z takich produkcji jak "Klan", "Plebania" czy "Przyjaciółki", które przyniosły jej największą popularność za sprawą roli, w której wcielała się w postać Doroty. Prywatnie gwiazda od 2017 roku jest w związku małżeńskim z Mikołajem Gauerem, z którym wspólnie wychowuje dwie córki: Zofię i Marię. Ostatnio aktorka pochwaliła się kulisami odważnej sesji zdjęciowej. Jak sama podkreśliła, na planie mogła zobaczyć siebie od innej, sensualnej strony. Kobiece kadry nie wszystkich zachwyciły. W komentarzach oprócz słów zachwytów pojawił się oceniający przytyk. Aktorka w odrębnym poście odpowiedziała na hejt, który ją rozbawił. Zrobiła to z klasą. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nicole Kidman jest na diecie jajecznej, a Doda zrezygnowała z alkoholu. Tak gwiazdy utrzymują szczupłe sylwetki

Zobacz wideo Te gwiazdy rozebrały się dla polskiego "Playboya"

Agnieszka Sienkiewicz odpowiedziała na przytyk, że "dobre aktorki się nie rozbierają"

Agnieszka Sienkiewicz podzieliła się z fanami filmikiem z kobiecej sesji zdjęciowej. W opisie w samych superlatywach wypowiedziała się na temat fotografa, który sprawił, że nie czuła skrępowania i mogła się jeszcze bardziej otworzyć i po prostu dobrze bawić. 

Praca z Szymonem to jedno z najciekawszych moich zawodowych spotkań! Wspaniała energia na sesji, do tego profesjonalizm, poczucie humoru i niewiarygodny talent sprawiły, że wszelkie zahamowania i skrępowanie bardzo szybko ustąpiły miejsca czystej radości! Na zdjęciach widzę siebie taką, jaką nie łatwo mnie zobaczyć, siebie w kwintesencji kobiecości i sensualności, wolną. A to zasługa właśnie Szymona i tego jak patrzy na kobietę przez obiektyw i jak pozwala jej poczuć się w pełni sobą i w pełni piękną - napisała aktorka.
 

W komentarzach aktorka mogła liczyć na mnóstwo komplementów, jednak jak to zazwyczaj bywa, sensualne zdjęcia dla niektórych kobiet okazały się gorszące. Jedna z internautek zarzuciła jej, że "dobre aktorki się nie rozbierają". Sieniewicz postanowiła odpowiedzieć w oddzielnym poście i wyśmiała opinię hejterki. 

Pod moim ostatnim postem z sesji (...) pojawiła się ciekawa dyskusja. Zdjęcie, na którym widać mnie w body, w seksownej pozie, wzbudziło u niektórych kobiet pewne oburzenie. "Jak można pokazywać tyłek, w dodatku taki chudy". "Jak matka dzieciom może tak się obnażać". "Dobre aktorki się nie rozbierają" - No tu zdecydowanie muszę się nie zgodzić. Zatem dziś przyodziana, prezentuję sukienkę od mojej młodszej (i z ładniejszym tyłkiem) koleżanki - napisała aktorka.
 

Fani zgodzili się ze słowami aktorki i w komentarzach wyliczyli najpopularniejsze gwiazdy kina, które mają na koncie rozbierane sesje. Podkreślili przy tym, że niezależnie od wieku, figury, czy ilości posiadanych dzieci, każda kobieta ma prawo czuć się piękną. 

Meryl Streep, Penelope Cruz, Nicole Kidman, Kate Winslet, Angelina Jolie, Julianne Moore, Helen Mirren i Emma Thompson właśnie rozkminiają czy jednak można je tytułować "dobrymi aktorkami".
A mnie się ta sesja bardzo podobała. I nie ma znaczenia czy matka, czy chuda, czy w body. Każda ma prawo być piękna - czytamy.

A wam jak się podoba najnowsza sesja Agnieszki Sieniewicz? 

Więcej o: