Pippa Middleton ma drugą córkę. Wybrała dla niej urocze imię

W połowie lipca Pippa Middleton urodziła trzecie dziecko. Nie zdradziła jednak, jakie imię wybrała dla córki. Zrobili to za nią znajomi.

Pippa Middleton i jej mąż James Matthews żyją z dala od blasku fleszy i raczej unikają medialnego rozgłosu. O tym, że siostra księżnej Kate jest w kolejnej ciąży, opinia publiczna dowiedziała się dopiero podczas uroczystości związanych z Platynowym Jubileuszem królowej Elżbiety II. Informacje o narodzinach dziecka trafiły do mediów 12 lipca 2022 roku. Nie było jednak wiadomo, jakie imię rodzice wybrali dla pociechy. Do czasu. 

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Pippa Middleton trzymała w tajemnicy imię córki. Wygadali się jej znajomi?

Jak donosi informator portalu dailymail.co.uk Pippa Middleton nazwała córkę Rose. Nie jest to jednak oficjalnie potwierdzona informacja. Imię dziewczynki rzekomo znały jedynie osoby z bliskiego otoczenia Pippy. Jeśli rzeczywiście tak było, to najwyraźniej ktoś z "zaufanych" osób nie dotrzymał długo tajemnicy. 

Pippa Middleton i James Matthews pobrali się w 2017 roku. Uroczystość odbyła się w Englefield, miejscowości oddalonej o kilkanaście kilometrów od rodzinnego domu siostry księżnej Kate. Rok później urodził się ich syn Arthur, a w 2021 roku na świat przyszła córka Grace Elizabeth Jane.

Pippa Middleton kupiła willę obok księżnej Kate i księcia Williama

Narodziny najmłodszej pociechy to nie jedyne zmiany w życiu Pippy Middleton i jej męża, Jamesa Matthewsa. Niedawno małżeństwo kupiło wartą 15 milionów funtów willę w Berkshire. Dom zbudowany jest w stylu georgiańskim i ma aż 30 pokoi. Wokół luksusowej willi rozpościera się ogromny teren, na którym znajdują się szklarnie i otoczony murem ogród.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.