Metamorfozy Doroty Szelągowskiej ciąg dalszy. Odwiedziła specjalistów i żartuje z siebie

Dorota Szelągowska jakiś czas temu przyznała, że zmienia tryb życia i zaczyna regularnie trenować. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Projektantka wnętrz wybrała się do fryzjera i makijażysty, a efektami pochwaliła się na Instagramie.

Dorota Szelągowska postanowiła przejść metamorfozę. Dziennikarka ujawniła, że zaczęła trenować pod okiem trenera personalnego i od teraz przywiązuje większą uwagę do tego, co je. Projektantka wnętrz należy do gwiazd, które nie mają problemu z tym, by pokazać się bez makijażu. Tym razem zrobiła odwrotnie i zaprezentowała się w idealnym makijażu i nienagannej fryzurze. Nie byłaby sobą, gdyby nie podkreśliła, że normalnie tak nie wygląda. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cichopek nosi buty w rozmiarze 35, a Szelągowska 42. Koroniewska: Mam stopę 41, czasem większą

Zobacz wideo Dorota Szelągowska zachwyca w nowej fryzurze

Dorota Szelągowska w nienagannym makijażu i idealnej fryzurze: Wcale tak nie wyglądam

Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie efekty sesji zdjęciowej. Dziennikarka oddała się w ręce profesjonalnego fryzjera i makijażysty. Do zdjęć zapozowała ubrana w niebieską marynarkę i różowy t-shirt, jednak to jej twarz zwróciła największą uwagę internautów. Szelągowska w opisie podkreśliła, że nie wygląda tak na co dzień, ale niewątpliwie prezentowała się jak prawdziwa gwiazda. 

Wcale tak nie wyglądam, to oczywista oczywistość, a ten wyjątek tylko potwierdza tę regułę - napisała projektantka wnętrz.
 

Internauci zasypali dziennikarkę komplementami i po raz kolejny zauważyli, że loki bardzo jej pasują. Padły nawet porównania, że przypominam im Marilyn Monroe. 

Te loki to jest jakiś obłęd.
Czyste piękno. Kobieca, naturalna, spełniona.
Marilyn Monroe - czytamy.

Dziennikarka ceni sobie w życiu równowagę. Zazwyczaj można ją spotkać w wygodnych zestawach, ale jak każda kobieta, od czasu do czasu lubi się wystroić. Wy również widzicie podobieństwo do seksbomby lat 50. i 60.? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.