Roksana Węgiel pierwszy raz w towarzystwie chłopaka! Pokazała romantyczny kadr

Roksana Węgiel wybrała się na krótki odpoczynek nad Morze Bałtyckie. Młodej wokalistce towarzyszy najbliższa rodzina, ale - jak się również okazało - zapewne jej partner. Artystka opublikowała na InstaStories romantyczne zdjęcie.

Od czasu debiutu Roksany Węgiel w "The Voice Kids" minęły już cztery lata. Nic dziwnego, że wokalistka nie przypomina już trzynastolatki, którą wówczas pokochali widzowie. Teraz chętnie eksperymentuje z wyglądem i stylizacjami, a jakiś czas temu zafundowała sobie grzywkę. W przyszłym roku Roksi osiągnie pełnoletność i dotychczas oddzielała życie prywatne od zawodowego. Jednak ostatnio wygadała się, że nie jest już singielką. Mimo że nigdy nie pokazywała na Instagramie partnera, na wakacjach zrobiła wyjątek i opublikowała wymowny kadr. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kiedyś zachwycali jako mali idole szklanych ekranów. Jak jest dziś? Nie wszyscy dźwignęli ciężar sławy

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Roksana Węgiel nad morzem w towarzystwie chłopaka. Pokazała romantyczny kadr

Roksana Węgiel trzy lata temu zakończyła związek z Danielem Yastremskim. Rywalizowali ze sobą podczas Eurowizji Junior, jednak to nie kwestia kariery miała wpływ na rozstanie. Przeszkodą okazała się dzieląca ich odległość i zobowiązania zawodowe. W kwietniu wokalista zdradziła, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Przez kilka miesięcy konsekwentnie nie pokazywała ukochanego. 

Wypoczynek nad Bałtykiem spowodował, że zrelaksowana Węgiel postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Na InstaStories opublikowała romantyczny kadr, na którym widać, jak razem z ukochanym trzymają się za ręce i spacerują brzegiem morza. Zdjęcie opatrzyła emotikoną serca. 

Roksana Węgiel nad morzem w towarzystwie chłopaka. Romantyczny kadrRoksana Węgiel nad morzem w towarzystwie chłopaka. Romantyczny kadr Fot. Instagram/ roxie_wegiel

Zakochani nie odpoczywają jedynie w swoim towarzystwie. Na wakacje wokalistka zabrała również rodzinę i młodszego brata. 

 

Fani w komentarzach chyba zauważyli, że Roksi jest zakochana, bo pod zdjęciem posypały się słowa zachwytów na temat jej wyglądu: 

Promieniejesz kochana.
Cudowna.
Prześlicznie wyglądasz - czytamy.

Katarzyna Cichopek, Karolina PisarekPrzyglądamy się stopom gwiazd. Perfekcyjny pedicure u Dody. Opozda zaszalała

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Myślcie, że Roksana Węgiel kiedyś się zdecyduje na to, by pokazać ukochanego? 

Więcej o: