Tak urządzili się Małyszowie. Dominują szarości i aksamitne zasłony. Ogród? Czarujący

Adam i Izabela Małyszowie starają się spędzać każdą wolną chwilę w rodzinnym domu i nikogo nie powinno to dziwić. Widać, że mają słabość do klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Dom robi wrażenie, ale to olbrzymi ogród czaruje.

Adam Małysz i jego żona Izabela od lat mieszkają w ukochanej Wiśle. Para wybudowała tam duży, nowoczesny dom, w którym chętnie spędza wolny czas. Sportowca często można zauważyć w ogrodzie, kiedy dba o rośliny, czy kosi trawnik. Jeżeli chodzi o kolorystykę ich wspólnego gniazdka, to na próżno szukać ekscentrycznych dodatków i szalonych kolorów. Króluje spokój, szarości i prostota. Zresztą sami spójrzcie.

Zobacz wideo Adam Małysz ujawnia plan na nowego trenera skoczków. "Rozmowy trwają i są bardzo zaawansowane"

Dom Adama i Izabeli Małyszów w Wiśle robi wrażenie. Jest prosto, ale z klasą

Były skoczek narciarski ma smykałkę do wykonywania trudnych prac domowych. Mężczyzna chętnie pracuje. Na fotografii widać, że Małysz ma ogród o olbrzymiej powierzchni. Jest zadbany, a trawa przycięta jest bardzo krótko. 

 

Dba o formę w przestronnej i nowoczesnej kuchni

Jeśli ma się takie miejsce do pichcenia jak Adam Małysz, nic dziwnego, że spędza się w nim mnóstwo czasu. Sportowiec najczęściej robi tam zdrowe i pożywne dania oraz owocowo-warzywne soki. A wszystkie potrzebne składniki do ich przyrządzenia ma za oknem. Trzeba pochwalić sportowca za zdrowe i ekologiczne rozwiązanie.

 

Najważniejszy we wszystkim jest umiar

Skoczek narciarski przez lata musiał odmawiać sobie tłustych pyszności z powodu trzymania diety przed każdymi zawodami narciarskimi. Po latach, kiedy już zakończył karierę, nareszcie może się cieszyć z małych kulinarnych grzeszków. Sportowiec korzysta z letniej pogody i co jakiś czas organizuje grilla, na którego wpadają jego najbliżsi przyjaciele i rodzina. Jest to czas, kiedy może sobie folgować z jedzeniem do woli.

 

Adam Małysz spędza wolne chwile przed telewizorem

Mimo zakończenia kariery sportowej, były skoczek narciarski bacznie obserwuje telewizję i jest fanem piłki nożnej. W minimalistycznym salonie, w którym królują szare, granitowe ściany i aksamitne zasłony, wspiera polską reprezentację w czasie ważnych meczów.

 

Niczego się nie boi. Nawet z koparką da sobie radę

Jeśli mowa o pracach domowych, to oprócz tych lżejszych, robi także poważniejsze, wymagające właściwego przygotowania. Na fotografii widać, jak sportowiec szaleje na koparce, starając się zrobić piękny wjazd do domu. Wśród fanów wzbudziło to niemały podziw, że gwiazda sportowa, mając do dyspozycji tyle opcji pomocy fachowców, sama decyduje się na trudne prace robotnicze.

 

Ogród i taras to są jego azyle

Adam Małysz wie, że chwila spędzona na świeżym powietrzu w tych zabieganych czasach jest coraz częściej na wagę złota. Pewnie dlatego tak często można go spotkać w ogrodzie czy na tarasie. 

 

Co myślicie o wnętrzu domu byłego skoczka narciarskiego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.