Izabella Łukomska-Pyżalska pokazała zdjęcie z mężem i szóstką dzieci z wakacji. "Ale wyrośli"

Izabella Łukomska-Pyżalska opublikowała na Instagramie rodzinny kadr. Bizneswoman pozuje w towarzystwie męża i szóstki pociech.

Izabella Łukomska-Pyżalska to kobieta spełniona zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Bizneswoman jest żoną Jakuba Pyżalskiego i mamą szóstki dzieci, trzech synów i trzech córek. Niedawno milionerka postanowiła odpocząć od codziennych obowiązków i wraz z rodziną wybrała się na wakacje na Cypr. Była modelka chętnie publikuje letnie kadry na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem całej ósemki. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha o dzieciach. "Największa frajda, gdy słyszą mnie w bajkach"

Izabella Łukomska-Pyżalska bawi się z rodziną na wakacjach. Pokazała zdjęcie z mężem i szóstką dzieci. "Ale wyrośli"

Rodzina Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej korzysta z lata podczas wakacji na Cyprze. Była modelka zdążyła już opublikować na Instagramie kilka kadrów w bikini, które zachwyciły internautów. Milionerka nie ukrywa, że ciężko pracuje na idealną sylwetkę. Do jej ulubionych aktywności fizycznych należy taniec na rurze. Bizneswoman często chwali się zdjęciami z treningów w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak na jej profilu pojawiła się fotografia, na której pozuje w towarzystwie męża i szóstki dzieci. Aż trudno uwierzyć, że Izabella Łukomska-Pyżalska jest mamą nastolatków.

Rodzinka na wakacjach - napisała pod zdjęciem.
 

W komentarzach nie zabrakło komplementów od zachwyconych fanów. Internauci zauważyli, że córki bizneswoman są niezwykle podobne do mamy.

Super rodzinka, dziewczynki prześliczne, chłopaki to mega przystojniaki, ale cóż po takich rodzicach nie mogło być inaczej.
A mama jak lalka Barbie, śliczna rodzinka
Piękna rodzina! Córki cała mama! - pisali komentujący.

 Wy też widzicie podobieństwo?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.